اردوغان با یکی از اعضای حزب اپوزیسیون ترکیه محرمانه دیدار کرد

به گزارش سافاری رو، یک نویسنده ترکیه ای درباره هویت مقام حزب مردم جمهوری خواه که اخیرا فاش شد به صورت محرمانه با رئیس جمهور ترکیه ملاقات نموده گفت به عقیده وی این فرد استاندار استانبول است.

اردوغان با یکی از اعضای حزب اپوزیسیون ترکیه محرمانه دیدار کرد

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، سلیمان أوز أشق، نویسنده ترکیه ای در سخنانی درباره دیدار محرمانه اخیر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با یکی از مقامات حزب مردم جمهوری خواه و وعده اردوغان برای یاری به وی به منظور رسیدن به ریاست این حزب گفت که وی معتقد است فرد مذکور أکرم امام اوغلو، استاندار استانبول بوده است.

وی در ادامه به اظهارات رحیم توران، نویسنده روزنامه سوزجو اشاره نمود که پنجشنبه در مطلبی با اشاره به دیدار یکی از اعضای حزب مردم جمهوری خواه با رجب طیب اردوغان در کاخ بش تپه نوشت: اردوغان در این دیدار گفته است؛ برای امنیت ترکیه تو باید رهبر حزب مردم جمهوری خواه شوی، فکر کن و تصمیم بگیر، این برای بهتر شدن ترکیه ضروری است و من نیز در این جهت به تو یاری خواهم کرد.

أشق اضافه کرد: بحث و جدل درباره هویت این فرد خبرساز شده و اسامی مختلفی در همین باره ازجمله اکرم امام اوغلو، متین فیزی و محرم اینجه منتشر شده است.

این نویسنده ترکیه ای احتمال داد که فرد مذکور اکرم امام اوغلو بوده و یکی از مقامات حزب مردم جمهوری خواه در این باره به او گفته است: نمی دانم چه کسی با اردوغان دیدار نموده اما یک چیز را می دانم و آن این است که اکرم امام اوغلو منتظر اشاره اردوغان است و اگر او (اردوغان) بگوید بیا، امام اوغلو به حزب عدالت و توسعه ملحق خواهد شد.

اشق با بیان اینکه اکرم اوغلو با یک عضو حزب عدالت و توسعه نزدیک به خانواده اردوغان صحبت نموده است، فرضیه خود را تقویت کرد. طبق گفته این نویسنده ترکیه ای، وی از عضو حزب عدالت و توسعه درباره این دیدار سؤال نموده است.

طبق گفته وی، این عضو حزب اردوغان به وی گفته است: در سرانجام ماه اکتبر گذشته ، اکرم امام اوغلو با برادر امینه اردوغان، همسر رجب طیب اردوغان دیدار کرد و به او گفت که می خواهد با شخص رئیس جمهور دیدار کند و برای این کار از برادر امینه درخواست یاری کرد اما نمی دانم که پس از این چه اتفاقی اتفاق افتاده است.،ایسنا

بیشتر بخوانید،اردوغان فردا راهی دوحه می گردد

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 703

به "اردوغان با یکی از اعضای حزب اپوزیسیون ترکیه محرمانه دیدار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوغان با یکی از اعضای حزب اپوزیسیون ترکیه محرمانه دیدار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید