خبرنگاران تمجید وزیر از معلمی که تا پای جان ایستاد

به گزارش سافاری رو، تهران- خبرنگاران- وزیر آموزش و پرورش در حساب توئیتری خود با تأکید بر اینکه معلمان در بحران کرونا تا پای جان ایستاده اند، نوشت: خانم جعفری یک معلم از یک میلیون فرهنگی عزیز و فداکاری است که در بحران کرونا تا پای جان برای آینده سازان ایران ایستاده اند.

خبرنگاران تمجید وزیر از معلمی که تا پای جان ایستاد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در پیامی با اشاره به فداکاری هایی که معلمان در بحران کرونا برای تداوم فعالیت های یادگیری انجام داده اند، گفت: فداکاری همیشگی معلمان، در روزهای سخت به چشم جامعه آمده است.

وی ادامه داد: خانم جعفری یک معلم از یک میلیون فرهنگی عزیزی و فداکاری است که در بحران کرونا تا پای جان برای آینده سازان ایران ایستاده اند.

حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش پیشتر نیز در تماس تلفنی با خانم جعفری، دبیر زبان انگلیسی منطقه چهار شهر تهران با بیان اینکه معلمان در حالی که مدرسه تعطیل شده اما آموزش را استمرار دادند از تلاش معلمی قدردانی کرد که از روی تخت بیمارستان به آموزش آنلاین مشغول بود.

تصویر این معلم در حالی که روی تحت بیمارستان به آموزش آنلاین مشغول بود، در فضای مجازی منتشر شده است.

وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی با این معلم، گفت: این تصویر، فوق العاده افتخارآمیز بود که یک دبیر متعهد و مسؤول تا این حد دلسوزی نسبت به دانش آموزانش دارد.

حاجی میرزایی گفت: به شما تبریک می گویم... معلمان به عنوان قشر فرهیخته همیشه در کنار مردم بودند و در سختی ها و شادی ها در کنار مردم هستند و کمک می کنند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس شرح داد: معلمان نشان دادند در حالی که مدرسه تعطیل شده است اما آموزش را استمرار دادند و در دوران شیوع کرونا از این آزمون بزرگ سرافراز بیرون آمدند.

به گزارش خبرنگاران، رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش نیز در تماس تلفنی با معلم فداکار هرمزگانی، گفت: آنچه آموزش و پرورش به عنوان دستاورد لازم است به آن برسد، در ایثار و فداکاری معلمان وجود دارد.

حکیم زاده در گفت وگوی تلفنی با معلم فداکار هرمزگانی ضمن ابراز همدردی بخاطر فقدان فرزند این معلم دلسوز از وی دلجویی کرد و افزود: پشتوانه اصلی نظام تعلیم و تربیت و چکیده آنچه که آموزش و پرورش لازم است به عنوان دستاورد به آن برسد در ایثار و فداکاری معلمانی چون شما وجود دارد و من به کنندگی از تمام دانش آموزان و معلمان دبستان های ایران از شما مادر داغدار و معلم وظیفه شناس تشکر و قدردانی می کنم.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1066

به "خبرنگاران تمجید وزیر از معلمی که تا پای جان ایستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمجید وزیر از معلمی که تا پای جان ایستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید