خبرنگاران هشدار در خصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری

به گزارش سافاری رو، تهران- خبرنگاران- رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در خصوص بازی و دسترسی بچه ها به سلاح شکاری هشدار داد و از والدین خواست در این خصوص مراقبت لازم را از فرزندان خود به عمل آورند.

خبرنگاران هشدار در خصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری

به گزارش خبرنگاران از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهاب امینی روز سه شنبه اضافه نمود: متاسفانه باز هم بازی با سلاح شکاری در دو استان کشور، موجب وقوع دو فقره قتل غیرعمد و منجر به فوت دو کودک بی گناه شد؛ موضوعی که با رعایت جوانب احتیاطی از سوی والدین می توانست از داغدار شدن خانواده ها جلوگیری کند.

وی با اشاره به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا و احتمال دسترسی بچه ها به اسلحه شکاری موجود در بعضی منازل، گفت: دارندگان سلاح می بایست از نگهداری اسلحه در مکان ناایمن پرهیز نموده و حتما در حمل و استفاده از آن نیز نکات حفاظتی و مراقبتی لازم از جمله نصب قفل ماشه را مورد توجه قرار دهند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در ادامه به حوادث تلخ و ناگوار بازی بچه ها با سلاح شکاری اشاره و به دارندگان این ابزار خطرناک هشدار داد و گفت: متاسفانه یکی از دلایل وقوع قتل های غیر عمد، غفلت و سهل انگاری در استفاده و نگهداری صحیح از سلاح شکاری است.

سرهنگ امینی همچنین از والدین خواست در نگهداری صحیح و اصولی از سلاح شکاری اهتمام جدی داشته باشند تا از وقوع هرگونه حادثه غیر قابل جبران، جلوگیری به عمل آید.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1484

به "خبرنگاران هشدار در خصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هشدار در خصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید