سقوط مرگبار دختر نوجوان از پشت بام مدرسه ، خواستگار دختر؛ مظنون اصلی ماجرا

به گزارش سافاری رو، پس از سقوط مرگبار دختر نوجوان از پشت بام یک مدرسه، خواستگار این دختر به عنوان مظنون اصلی این ماجرا دستگیر و برای آنالیز بیشتر در اختیار کارآگاهان قرار داده شد.

سقوط مرگبار دختر نوجوان از پشت بام مدرسه ، خواستگار دختر؛ مظنون اصلی ماجرا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش سافاری رو به نقل از روزنامه ایران، خبر سقوط مرگبار دختری 16 ساله از پشت بام یک دبستان پسرانه در منطقه اتابک به مأموران کلانتری اعلام شد. وقتی مأموران به محل حادثه رفتند مادر دختر نوجوان در آنالیز ها گفت: مدتی پیش دخترم المیرا با پسر 21 ساله ای به نام اشکان آشنا شد. بعد از مدتی هم خانواده ها با هم آشنا شدند و آن ها به خواستگاری دخترم آمدند، چون دخترم اشکان را دوست داشت و به نظر می آمد که او پسر خوبی باشد با این ازدواج موافقت کردیم و قرار شد که روز عید غدیر آن ها با هم عقد نمایند.

زن جوان ادامه داد: شب حادثه اشکان به مدرسه ای که محل سکونتمان بود آمد برای شام می خواستیم روی پشت بام مدرسه جوجه کباب درست کنیم. من برای انجام کاری به حیاط آمدم که صدای جروبحث آن ها را شنیدم و به دنبال آن دخترم از پشت بام به پایین پرتاب شد. احتمال می دهم آن ها با هم درگیری پیدا کردند و اشکان دخترم را هل داده باشد چراکه بعد از افتادن دخترم اشکان فرار کرد و من از او شکایت دارم.

دستگیری خواستگار جوان

به دنبال اظهارات زن جوان، به دستور بازپرس جنایی، اشکان دستگیر و برای تحقیقات به دادسرای امور جنایی پایتخت منتقل شد، اما پسر جوان مدعی شد که المیرا خودش را از پشت بام به پایین پرتاب نموده و در این مرگ نقشی نداشته است.

اشکان گفت: من در یک بنگاه کار می کنم. 2 سال قبل المیرا و دوستش به مغازه ای که در آنجا کار می کنم آمدند. دوست المیرا دنبال خانه بود من از المیرا خوشم آمد. چون پدر و مادرم از هم جدا شده اند من بیشتر با پدرم زندگی می کنم و این اواخر متوجه شدم مادرم سرطان دارد. وقتی به خانواده ام ماجرای علاقه ام به المیرا را گفتم آن ها با این ازدواج موافقت کردند و به خواستگاری او رفتیم.

همه چیز خوب پیش می رفت تا این که شب حادثه به مدرسه ای که محل سکونت المیرا و خانواده اش بود رفتم برای درست کردن جوجه کباب به پشت بام رفتیم. المیرا با مادرش جروبحثشان شد. به او گفتم چرا به مادرت بی احترامی می کنی اما به من گفت دخالت نکن و به بهانه این که از شیر آبی که نزدیک کولر بود آب بخورد از من جدا شد. ناگهان به سمت لبه پشت بام رفت و خودش را به پایین پرتاب کرد. همه این اتفاقات در کمتر از چند دقیقه رخ داد و من واقعاً شوکه شده بودم.

بدین ترتیب پس از اظهارات پسر جوان به دستور بازپرس جنایی، وی در اختیار تیم تحقیق قرار داده شد و آنالیز ها در این خصوص ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1273

به "سقوط مرگبار دختر نوجوان از پشت بام مدرسه ، خواستگار دختر؛ مظنون اصلی ماجرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مرگبار دختر نوجوان از پشت بام مدرسه ، خواستگار دختر؛ مظنون اصلی ماجرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید