سودعملیاتی تجارت نو 12 برابر افزایش یافت

به گزارش سافاری رو، شرکت بیمه تجارت نو، در شش ماهه اول امسال علی رغم تبعات شیوع ویروس کرونا و دیگر مشکلاتی که بنگاه های اقتصادی با آن روبرو هستند، پیروز شد برای هر سهم خود 1621 ریال سود محقق کند که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال اقتصادی گذشته رشد 1128 درصدی را نشان می دهد.

سودعملیاتی تجارت نو 12 برابر افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ بنابراین گزارش؛ تجارت نوکه این روزها در بازار سرمایه نیزکارنامه قابل قبولی دارد، توانست با ثبت عملکرد درخشان در نیمه اول امسال، سهامداران را به آینده روشن تر امیدوارکند.

طبق صورت های اقتصادی 6 ماهه منتهی به 31 شهریور 99، این شرکت به سود خالص 2544 میلیارد ریالی دست یافته که از رشد 1135 درصدی خبر می دهد. در مدت مشابه سال اقتصادی قبل نیز سود 206 میلیارد ریالی را محقق کرد که با توجه به پرداخت خسارت های سنگین سیل و چند حادثه دیگر سود قابل قبولی محسوب می گردد.

افق روشن سودآوری تجارت نو

طبق صورت های اقتصادی، با گذر سود عملیاتی از مبلغ 2582 میلیارد ریال، رشد خیره کننده 1135 درصدی معادل 12 برابرافزایش، در این شرکت رقم خورده است. همچنین ترازنامه 6 ماهه گویای افزایش 79 درصدی سرمایه گذاری های کوتاه مدت بنو نسبت به سال اقتصادی گذشته و جهش 175 درصدی سرمایه گذاری های بلند مدت است که با توجه به افزایش سرمایه گذاری های شرکت درپروژه های کوتاه مدت و بلند مدت، می توان نتیجه گرفت که شرکت فرایند سوددهی را طی خواهدکرد.

بنو در فراز فرابورس

و اما نماد بنو در هفته های اخیر مورد اقبال سهامداران قرارگرفته، آنالیز جریان معاملات در یک ماه اخیر حاکی از آن است که سهام این شرکت روزانه با سقف افزایش قیمت مورد معامله قرار می گیرد.حال با انتشار گزارش مثبت شش ماهه می توان پیش بینی کرد فضای بازار سرمایه برای تجارت نو مطلوب تر شده و افراد بیشتری برای خرید سهام بنو صف بکشند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1394

به "سودعملیاتی تجارت نو 12 برابر افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سودعملیاتی تجارت نو 12 برابر افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید