سیاستمدار مشهور روسیه خواهان دو حزبی شدن این کشور شد

به گزارش سافاری رو، ولادیمیر ژیرینفسکی سیاست مدار مشهور روس و نایب رئیس پبشین دومای این کشور پیشنهاد داد که در روسیه تنها دو حزب کرملینی و لیبرال دموکرات بماند و بقیه برچیده شوند.

سیاستمدار مشهور روسیه خواهان دو حزبی شدن این کشور شد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه در نشست نمایندگان دومای دولتی (مجلس قانونگذاری) واعضای هیات دولت این کشور گفت:معتقدم زمان آن رسیده که کمونیستها برای همواره بروند، روسیه معتدل نیز همینطور. دو حزب باقی بگذارید: کرملینی، تحت هر عنوانی که می خواهید، و لیبرال دموکرات.

وی توضیح داد: اگر شش- هفت حزب در کشور وجود داشته باشد، بهم ریختگی و بی نظمی ایجاد خواهد شد و چند حزبی بودن بستر سیاسی را پر از زباله می نماید.

به گزارش خبرگزاری ریانووستی، ژیرینفسکی تاکیدکرد: از بالا حزب تحمیل می نمایند. اما مردم که همه چیز را می بینند، اینکه پنهان نیست وقتی یک فرد را همه روزه درتمامی شبکه های تلویزیونی نشان می دهند.فریب مردم بی حرمتی است. دیگر کسی را فریب نخواهید داد.

حزب لیبرال دموکرات به رهبری ولادیمیر ژیرینفسکی به دنبال احیای روسیه به عنوان یک قدرت عظیم است. این حزب هم با کمونیسم اتحاد جماهیر شوروی و هم با سرمایه داری نئولیبرال مخالف است. این حزب اقتصاد مختلط با مالکیت خصوصی را ترجیح می دهد، اما با نقش مدیریتی محکم که برای دولت محفوظ است.

درسیاست خارجی نیز حزب تأکید جدی بر تمدنها دارد. این حزب از احیای مرزهای روسیه (که این حزب معتقد است شامل قفقاز، آسیای مرکزی، بلاروس و اوکراین می باشد) حمایت می نماید.

حزب لیبرال دموکرات، ایالات متحده، ناتو و تمدن غربی را اصلی ترین تهدیدهای خارجی روسیه می داند. این حزب به شدت از تبعیض علیه اقلیت های قومی روس در کشورهای بالتیک انتقاد نموده و خواهان این است که به آنها تابعیت روسیه داده گردد و در برابر قوانین تبعیض آمیز محافظت گردد.

حزب لیبرال دموکرات همچنین مخالف عظیمنمایی اتحادیه اروپا است و به عنوان یک حزب مخالف اتحادیه اروپا شناخته می گردد، ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1412

به "سیاستمدار مشهور روسیه خواهان دو حزبی شدن این کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاستمدار مشهور روسیه خواهان دو حزبی شدن این کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید