طرح همسفره با همسایه در بیش از 1000 محله اجرایی می گردد ، گسترش طرح در 24 استان

به گزارش سافاری رو، دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) با اشاره به طرح همسفره با همسایه گفت: این طرح تا سرانجام ماه رمضان در بیش از هزار محله اجرایی خواهد شد.

طرح همسفره با همسایه در بیش از 1000 محله اجرایی می گردد ، گسترش طرح در 24 استان

بهترین تجربه سفر را به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

غلامزاده، دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه سافاری رو، در مورد پویش همسفره با همسایه گفت: حدود 200 گروه در این پویش مشارکت می نمایند و 600 محله و فروشگاه در این پویش ثبت نام کردند و این پویش در 24 استان در حال اجرا است.

وی اضافه نمود: این پویش توسط گروه های جمعیت امام حسن(ع) با یاری معتمدین محله و با همکاری شبکه ای از فروشندگان امینی که در محلات شناسایی می نمایند و حمایت آبرومندانه را از نیازمندان در محلات دارند.

وی اضافه نمود: به جای اینکه سبد کالا تهیه کنیم اجازه قدرت خرید به افراد می دهیم که بتوانند بروند هم از فروشگاه ها و سایر موارد خریداری نمایند که اسامی این فروشگاه ها در سایت همسفره با همسایه موجود است.

غلامزاده افزود: امیدواریم بتوانیم این طرح را تا سرانجام ماه رمضان در بیش از 1000 محله اجرایی کنیم که طرح بسیار خوبی است و استقبال خوبی هم انجام شده است.

وی افزود: دانشجویان جمعیت امام حسن کوشش می نمایند شبکه خیریه ای در محلاتی که آسیب دیده از کرونا هستند ایجاد نمایند که به این خانواده ها یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1111

به "طرح همسفره با همسایه در بیش از 1000 محله اجرایی می گردد ، گسترش طرح در 24 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح همسفره با همسایه در بیش از 1000 محله اجرایی می گردد ، گسترش طرح در 24 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید