هاشمی: توزیع کیک های مشکوک عامدانه و خرابکارانه است

به گزارش سافاری رو، رییس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که توزیع کیک های مشکوک با جاسازی قرص در آن کاری عامدانه و خرابکارانه است، گفت که باید هرچه سریع تر دستگاه های امنیتی به این موضوع ورود نموده و عوامل را شناسایی نمایند.

هاشمی: توزیع کیک های مشکوک عامدانه و خرابکارانه است

همایون هاشمی در گفت وگو با سافاری رو، اظهار کرد: عده ای با هدف تحت تاثیر قرار دادن آرامش جامعه اقدام به پخش کیک هایی با جاسازی قرص کردند که هدف آنها بازی با روان مردم است باید هرچه سریع تر قوه قضاییه و نهادهای مسئول به این موضوع وارد شوند چون ممکن است این کار تسری پیدا کند.

وی با تاکید بر این که آثار روانی این کار می تواند به اقتصاد واحدهای فراوریی آسیب زند، ادامه داد: با توجه به تاکید مسئولان این اقدام در خط فراوری رخ نداده بلکه کاری عامدانه و خرابکارانه بوده است هدف هم آسیب زدن به چرخه فراوری و بازی با روان خانواده ها می باشد. باید آنالیز گردد که این اقدام توسط چه کسانی صورت می گیرد چون یکی از مهم ترین اهداف آنها انجام کارهای خرابکارانه در بستر امنیت فعلی کشور است.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این که این موضوع به سمت امنیتی شدن می رود گفت: باید دستگاه های امنیتی با رعایت ملاحظات اجتماعی و مالی عاملان را شناسایی نموده و کار به درازا کشیده نگردد برخوردهای لازم و قاطع امری لازم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 782

به "هاشمی: توزیع کیک های مشکوک عامدانه و خرابکارانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: توزیع کیک های مشکوک عامدانه و خرابکارانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید