اقدامات اساسی مجموعه هتل های هیلتون برای کاهش آلودگی محیط زیست

به گزارش سافاری رو، مجموعه هتل های هیلتون، تلاش خودش در راستای تحقق اهداف در مورد نجات کره زمین، استفاده از نی های پلاستیکی را تا سرانجام امسال در هتل های حوضه آسیا و اقیانوسیه محدود خواهد کرد.

اقدامات اساسی مجموعه هتل های هیلتون برای کاهش آلودگی محیط زیست

هفته پیش بود که مدیریت مجموعه هتل های هیلتون اعلام کرد که تا سال 2030 اثرات مخرب زیست محیطی خودش را نصف و تلاش های اجتماعی خودش برای حفظ محیط زیست را دو برابر خواهد کرد. این گفته ها مربوط به بخشی از پروژه سفر هدف دار (Travel with Purpose) این هتل به منظور ایجاد تأثیرات مثبت اجتماعی و کاهش اثرات مخرب هتل هایش بر محیط زیست است. هتل های هیلتون علاوه بر تلاش خود برای کاهش مصرف نی های نوشیدنی، سعی خواهد کرد که از بطری های پلاستیکی هم در اجلاس ها و مراسم های خود استفاده نکند.

آلن واتس، رئیس اجرایی و مدیرعامل مجموعه هتل های آسیا و اقیانوسیه در این باره می گوید:

به عنوان یک شرکت گردشگری دنیای که بیش از 3500 هتل در 100 کشور دنیا دارد، ما وظیفه داریم که اثرات مخرب هتل های خودمان را بر محیط زیست کاهش دهیم تا بتوانیم اثر مثبتی بر اجتماع داشته باشیم.

آقای واتس همچنین اضافه کرد:

مشکل زباله ها، مسئله قابل حلی است. ما گام های خودمان را آهسته و اساسی برمی داریم و با آموزش دادن به مسافران خودمان در استفاده نکردن از نی های پلاستیکی و بطری های آب، آن ها را آماده پذیرش تغییرات بزرگ تر در جهت حفظ محیط زیست می کنیم. با این قدم های کوچک، نسل آینده انسان، راحت تر می تواند استفاده نکردن از پلاستیک را قبول کند.

شیلا بونینی، معاون ارشد مشارکت بخش خصوصی، صندوق دنیای حیات وحش می گوید:

شرکت ها می توانند نقش مهمی در حل بحران آب وهوا داشته باشند. شرکت هایی نظیر هیلتون می توانند با برنامه ریزی دقیق و علمی باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به جو شوند. این کار باعث به وجود آمدن جنبشی در صنعت گردشگری و هتلداری خواهد شد تا دیگر شرکت ها هم پیرو آن ها، دست به اقدامات محیط زیست محبت آمیز بزنند. در این میان مسافران و گردشگران هم می توانند هم گام با هتل ها برای حفظ محیط زیست و کم شدن آلودگی هوا قدم بردارند.

بر اساس برآوردهای صندوق دنیای حیات وحش، انسان ها سالانه بیش از هشت میلیون تن زباله وارد دریاها می کنند. این کار به مرور زمان باعث کاهش آبزیان شده است.

پلاستیک از جمله ساخته های دست بشر است که در اقیانوس منجمد جنوبگان هم وجود دارد. هر روز استفاده از پلاستیک ها در حال توسعه است و بدیهی است که باید چاره ای برای کنترل آن ها اندیشید.

منبع: کجارو / traveldailymedia.com
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2108

به "اقدامات اساسی مجموعه هتل های هیلتون برای کاهش آلودگی محیط زیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات اساسی مجموعه هتل های هیلتون برای کاهش آلودگی محیط زیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید