مقالات گردشگری

دسته بندی هتل های قزوین برحسب قیمت و امکانات

اگر می خواهید به قزوین سفر کنید و به دنبال هتل خوب و ارزان هستید به شما پیشنهاد میکنیم که تا خاتمه این مقاله ما را همراهی نمایید.

6 خرداد 1399

برگزاری بیش از 600 برنامه فرهنگی کتابداران کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتابداران کتابخانه های عمومی این استان، در ایام شیوع بیماری کرونا بیش از 600 برنامه فرهنگی در فضای مجازی برگزار کردند.

4 خرداد 1399

تصویب 100 هزار میلیارد تومان برای حمایت از صنایع آسیب دیده از کرونا

وزیر صمت گفت: علاوه بر 75 هزار میلیارد تومان تسهیلاتی که برای حمایت از واحد های تولیدی آسیب دیده از کرونا تصویب شده بود، امروز هم رئیس جمهور گفت: 100 هزار میلیارد تومان دیگر برای حمایت از کسب و کار ها در نظر می گیریم.

1 خرداد 1399

خبرنگاران ادامه دورهمی ها در باغ ویلاهای دزفول زیر ترکش های کرونا

دزفول- خبرنگاران- برگزاری پارتی های شبانه و دورهمی های خانوادگی در باغ ویلاهای دزفول با وجود افزایش روانه تعداد مبتلایان به کرونا در این شهرستان نشان از بی توجهی بعضی افراد و گردشگران به هشدارهای بهداشتی است.

31 اردیبهشت 1399

سهمیه های ورزش های آبی با کوشش کسب می شوند، فرماندار توکیو بدون لجبازی تصمیم عاقلانه ای گرفت

رئیس فدراسیون شنا گفت: فرماندار توکیو با تعویق یکساله بازی های المپیک بدون لجبازی تصمیم عاقلانه ای گرفت و ملی پوشان ما کوشش می نمایند تا سهمیه های لازم را به دست آورند.

27 اردیبهشت 1399

سفر هیئت کانادایی برای رسیدگی به امور قربانیان سانحه هوایی

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر هیئت کانادایی برای رسیدگی به امور قربانیان سانحه هوایی اطلاع داد.

26 اردیبهشت 1399

واگذاری مرمت عمارت جنانی به میراث فرهنگی

ایسنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، واگذاری مرمت عمارت جنانی به میراث فرهنگی صورت گرفت.

25 اردیبهشت 1399

ورود به 10 فرودگاه خوش منظره دنیا

منظره قابل تماشا از پنجره هواپیما صرفا محدود به ابرهای سفید و لکه های قهوه ای روی زمین نیست، بلکه هنگام فرود هواپیما جذاب تر و جالب تر می گردد و بعضی از فرودگاه های دنیا نیز دارای منظره بی نظیری هستند. برای مشاهده 10 منظره برتر فرودگاه های دنیا در ادامه...

24 اردیبهشت 1399

تماس تلفنی روحانی با نخست وزیر کانادا و رئیس جمهور اوکراین درباره سقوط هواپیما

حسن روحانی با نخست وزیر کانادا و رئیس جمهور اوکراین درباره پرونده سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی تلفنی صحبت کردند.

23 اردیبهشت 1399

آشنایی با سیسیل ایتالیا و دیدنی هایش

ایتالیا کشور تاریخی با قدمتی کهن، علاوه بر دیدنی های تاریخی اش، دیدنی های طبیعی بسیاری دارد. سیسیل ایتالیا از جزایر ایتالیا است که شهرهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است. جزیره های سیسیل ایتالیا که به وسیله گدازه های آتش فشانی به وجود آمده، بزرگترین...

22 اردیبهشت 1399

پایش سلامت گردشگران در 16 نقطه از مبادی ورودی استان اصفهان

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اصفهان از استقرار 16 ایستگاه امنیت و سلامت در تمامی مبادی ورودی استان در نوروز 1399 اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1399

مشهد در آستانه فاجعه انسانی ، مسئول ورود 59 هزار خودرو در شرایط قرمز کرونا کیست؟

آمار و ارقام حاکی از این است که موج سفر به سمت مشهد با کاهشی بسیار محسوس نسبت به سال قبل روبه رو شده اما ورود 59 هزار خودرو به این شهر نیز می تواند مشکل ساز باشد.

20 اردیبهشت 1399

نقش ستاد خدمات سفر در دوران کرونا

ایسنا/ براساس سخنان معاون گردشگری کشور، نظارت ها و رسیدگی به شکایت های مردمی در دوران بحران کرونا شدت یافته که می تواند نقش ستاد خدمات سفر در دوران کرونا باشد.

16 اردیبهشت 1399

انگلیس صدور ویزا را برای اتباع ایرانی محدود کرد

سفارت انگلیس در تهران، شرایط صدور ویزا را برای اتباع ایرانی محدود کرد. آنچنان که این سفارتخانه شرح داده دلیل این محدودیت مقطعی، تعلیق پروازها با همه گیری ویروس کرونا است.

16 اردیبهشت 1399

مسوولان از نام های عظیم می ترسند، فلاحتی نژاد رفت و راحت شد

به گزارش خبرنگاران، درگذشت محمدعلی فلاحتی نژاد باعث بهت و اندوه تمامی اهالی وزنه برداری ایران شد، اما این اتفاق برای شاهین نصیری نیا، دوست و همدوره قدیمی این قهرمان فقید، ناراحتی دو چندانی داشت. اول اینکه نصیری نیا به دلیل مربیگری تیم ملی وزنه برداری...

15 اردیبهشت 1399

تشکر ویژه از آقای رئیس جمهور ، از شنبه همه چیز به روال عادی برمی شود!

هشتگ #در-خانه-بمانیم در این مدت به نقل و نبات فضای مجازی تبدیل شده است اما این قبیل هشتگ ها، نان سر سفره ملت نمی گردد. کرونا خطرناک است اما خطرناک تر از آن، اپیدمی ناکارآمدی است.

14 اردیبهشت 1399

آشنایی با مسجد سلطان قابوس مسقط و فرش ایرانی آن

مسجد سلطان قابوس مسقط عماندر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران شما با یکی از مشهور ترین و مدرن ترین مساجد دنیا بنام مسجد سلطان قابوس آشنا خواهیم کرد . این مسجد در شهر مسقط عمان واقع شده است .

9 اردیبهشت 1399

تقدیر عمران خان از مواضع ایران در قبال کشمیر

سفیر کشورمان در اسلام آباد در ملاقات با عمران خان که با حضور وزیر بهداشت و قائم مقام وزیر خارجه پاکستان انجام شد، درباره آخرین تحولات و همکاری ها میان دو کشور گفت وگو کرد.

7 اردیبهشت 1399

مورادی که باید همسفرتان بداند

زمانی که دو نفری به مسافرت می روید، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید که در سفر انفرادی و یا سفر گروهی با آن روبرو نشده اید. اما اگر قبل از سفر در خصوص تمامی کارها و برنامه های سفر باهم صحبت نموده باشید و به توافق برسید، دیگر مسئله ای نخواهید داشت. حال می دانید...

6 اردیبهشت 1399

قاضی درخواست آزادی رونالدینیو را رد کرد و او را در بازداشت نگه داشت

قاضی رسیدگی کننده پرونده تخلف ستاره سابق تیم ملی برزیل و برادر او با را رد درخواست آزادی وی، حکم بازداشتش را تأیید کرد.

5 اردیبهشت 1399
تعداد: (268)