اخبار و رویدادها

خبرنگاران درخواست 24 نماینده آمریکایی برای توافق طولانی تر و قوی تر با ایران

تهران- خبرنگاران- گروهی متشکل از 24 نماینده کنگره آمریکا در نامه ای به آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور خواستار توافق طولانی تر، قوی تر و سختگیرانه تری با ایران شدند.

25 فروردین 1400

هزارمین موزه ایران در سال 1400 راه اندازی می گردد

تهران (پانا) - بیش از 740 موزه در کشور فعال است، در حالی که 290 موزه از این مجموعه در دولت تدبیر و امید ساخته شده و قرار است هزارمین موزه کشور در سال 1400 راه اندازی گردد.

24 فروردین 1400

فرانسه: از شروع مجدد گفت وگوهای هسته ای در وین استقبال می کنیم

سخنگوی وزارت خارجه فرانسه گفت که گفت وگوهای هسته ای وین باید به توافقی برای بازگرداندن کامل ایران و آمریکا به برجام منتهی شوند.

23 فروردین 1400

بلینکن: روابط با چین بزرگترین امتحان ژئوپلیتیک ماست

خبرگزاری خبرنگاران-وزیر امور خارجه آمریکا گفت در نشست آلاسکا با مقامات چینی، مسیرهای همکاری با چین تعیین خواهد شد.

23 فروردین 1400

خبرنگاران کشف نوع جدید ویروس کرونا در فنلاند

تهران - خبرنگاران- آزمایشگاه ویتا در فنلاند از کشف نسل جدید ویروس کرونا اطلاع داد که تشخیص آن با آزمایش پی سی آر سخت است.

22 فروردین 1400

تراکتور و زنوزی در خواب زمستانی

با از دست دادن حاجی صفی و فروش آن به تیم رقیب حالا کار تراکتور سخت تر شده و مالک متمول این تیم گویا قصد ندارد ستاره ای را برای تیمش جذب کند.

22 فروردین 1400

سیاست کمتر برای کمتر خبرنگاران

به نظر می رسد اروپا و امریکا امیدوارند که بتوانند با طولانی کردن بازگشت به برجام و سیاست کمتر برای کمتر، امتیازات حداکثری به خصوص در خصوص یک توافق گسترده تر و تمدید بند های برجامی به دست آورند.

22 فروردین 1400

داستان حقوق مولفان در ایران

هفته قبل به یارانه به عنوان اولین مساله در فهرست مسائل صنعت نشر کشور و آسیب شناسی آن پرداختیم.

21 فروردین 1400

استقبال ایران از منتفی شدن طرح قطعنامه در آژانس

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: با کوشش های فرشرده دیپلماتیک در تهران، وین و پایتخت های همه اعضای شورای حکام طرح قطعنامه منتفی شد.

21 فروردین 1400

واگذاری فرزند خواندگی بناهای تاریخی یزد به صنایع برای اولین بار

ایسنا/ براساس سخنان مدیر کل میراث فرهنگی استان یزد، واگذاری فرزند خواندگی بناهای تاریخی یزد به صنایع برای اولین بار صورت می گیرد.

20 فروردین 1400

ساحل جمیرا کجاست؟ ساحل جمیرا دبی

ساحل جمیرا دبی دبی بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی به حساب می آید و ازنظر موقعیت جغرافیایی در جنوب ایران و در شبه جزیره عربستان قرار گرفته است.

19 فروردین 1400

معرفی شماری از معروف ترین جاذبه های دیدنی گرجستان

گرجستان که در گذشته بخشی از اتحاد جماهیر شوروی بود، کشوری غرق در رمز و راز است. گرجستان بین کوه های قفقاز در شمال، دریای سیاه در غرب و بیابان های جنوبی قرار گرفته است و با روسیه، آذربایجان، ارمنستان و ترکیه هم مرز است. این کشور نه تنها محل تقاطع فرهنگ های...

19 فروردین 1400

دریافت پول نقد بعد از کارت به کارت شگرد مجرمان سایبری

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا به شهروندان و مسافران نوروزی توصیه کرد: اگر افراد ناشناس تقاضای استفاده از خدمات بانکی به وسیله کارت بانکی شما را داشتند، به هیچ وجه آن را نپذیرید.

19 فروردین 1400

میوه گران نمی گردد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران وعده داد قیمت مرغ متعادل گردد، میوه گران نگردد و از انعقاد تفاهم نامه ای بین سازمان صمت استان تهران، اتحادیه باغداران دماوند و اتحادیه بارفروشان تهران با حداقل سود و به وسیله شبکه ای توزیع و اعضاء اتحادیه...

18 فروردین 1400

مجلس یازدهم با توجه به شرایط عملکرد قابل قبولی داشته است

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عملکرد مجلس در طول این 10 ماه بی نقص نبود اما باتوجه به شرایط ما تمام توان خود را برای بهبود شرایط به کار بستیم.

18 فروردین 1400

کرونا زمینه ساز توسعه سیستم های ابری

با شیوع کرونا و افزایش محدودیت های سفر، هرچند میزان انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از سفرهای زمینی و هوایی به حداقل رسید ولی میزان آلودگی کره زمین به دلیل استفاده از مواد ضدعفونی کننده، رهاشدن ماسک ها، دستکش های پلاستیکی و... افزایش یافت. ازسوی دیگر افزایش...

17 فروردین 1400

دفتر افتتاح سایت های 5G سال 99، در مشهد مقدس بسته شد

در مراسم افتتاح رسمی هفتمین سایت تجاری 5G ایرانسل که امروز در مشهد مقدس انجام شد، حاضران در مراسم، همانند مراسم افتتاح ششمین سایت تجاری 5G ایرانسل در جزیره کیش، پخش آنلاین ویدیوی 4K بر بستر شبکۀ 5G ایرانسل در شرایط کاملاً واقعی و مقایسۀ آن با بستر 4G را از...

16 فروردین 1400

اعتراض مجلس به استفاده از داوران مرد در برنامه های ورزشی بانوان

تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس گفت از وزارت ورزش انتظار می رود رعایت حدود شرعی را در مسابقات رسمی حتما مد نظر داشته باشد.

15 فروردین 1400

خبرنگاران هلال احمر خراسان شمالی 15 پایگاه را آماده خدمات نوروزی کرد

بجنورد- خبرنگاران- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: امدادگران این جمعیت در نوروز سال جاری 15 پایگاه جاده ای و تخصصی را آماده خدمات رسانی کردند.

14 فروردین 1400

اخذ اقامت اروپا، موسسه مهاجرتی تیدی پارس

رپرتاژ آگهی- موسسه مهاجرتی تیدی پارس از موسسات معتبر و با تجربه بوده و در کم ترین زمان کارهای مربوط به اخذ اقامت را انجام می دهد. تیدی پارس با داشتن و کلای با تجربه در امر مهاجرت، بهترین روش های اخذ اقامت را به افراد پیشنهاد می دهد.

14 فروردین 1400
تعداد: (1481)