انتخاب سلبریتی های مؤدب برای اجراء

به گزارش سافاری رو، معاون سیما درباره افزایش حضور سلبریتی ها به عنوان مجری برنامه های تلویزیونی، اظهار کرد: کوشش ما این است که چهره های مشهوری را به عنوان مجری مورد استفاده قرار دهیم که ادب برقراری ارتباط درست با مردم را داشته باشند.

انتخاب سلبریتی های مؤدب برای اجراء

مرتضی میرباقری در گفت وگویی با سافاری رو درباره انتقادهایی که درباره افزایش حضور مجری بازیگرها در برنامه های تلویزیونی می گردد، گفت: مجریان ما که همواره حضور دارند و حتی اجرای برنامه ها در مناسبت های اصلی را هم مجریان تلویزیون برعهده دارند، اما اقبال بیشتری به سلبریتی ها نشان می دهند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا انتقادهای مطرح شده از سوی رسانه ها را وارد می داند، اعلام کرد: بخشی از نقدها درست است و بخشی هم خیر. معتقدم که برخی سلبریتی ها می توانند در بخش اجرا پیروز باشند. در حال حاضر مهمترین مساله ما این است که مجریان خودمان را تقویت کنیم تا ظرفیت های لازم را برای مورد اقبال قرار گرفته شدن، داشته باشند. این مساله اساسی ما است و تا آنجا که بتوانیم روی آن سرمایه گذاری می کنیم و آنتن را در اختیارشان قرار می دهیم.

معاون سیما ادامه داد: اما در عین حال مردم به چهره های مشهور علاقه دارند و سلبریتی ها بیشتر توجه آنها را جلب می نمایند. کوشش ما هم این است که چهره های مشهوری را به عنوان مجری مورد استفاده قرار دهیم که ادب برقراری ارتباط درست با مردم داشته را باشند. چنین افرادی اگر این ظرفیت را داشته باشند فکر می کنم عرصه رقابت برای مجریان و مجری بازیگرها هم جدی تر می گردد.

میرباقری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا سخت گیری هایی که برای مجریان سیما در نظر گرفته می گردد، شامل مجری بازیگرها نیز می گردد، شرح داد: ما قوانین را برای همه می گذاریم و باید حتماً استانداردهای ضوابط اجرا رعایت گردد، اگر هم کسانی این شرایط را نداشته باشند، تغییر می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 206

به "انتخاب سلبریتی های مؤدب برای اجراء" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب سلبریتی های مؤدب برای اجراء"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید