بهترین بسته های الحاقی سیمز 4 که باید نصب کنید

به گزارش سافاری رو، آیا در پی بهترین بسته الحاقی برای سیمز 4 (Sims 4) هستید؟ پس در این مقاله با ما همراه باشید. بازی سیمز 4 از سال 2014 در دنیای بازی های ویدیویی وجود داشت. از همان زمان شرکت سازنده شروع به گسترده کردن این بازی کرده و همچنان به این کار ادامه می دهد. حال بیش از 10 بسته الحاقی برای این بازی عرضه شده است. در اصل همه این ها تجربه خوبی را به کاربر ارائه می دهند ولی ما تصمیم گرفتیم تا 5 عدد از آن ها را انتخاب کنیم. شما با انجام انتخاب های د دیگر مرتکب اشتباهی نشده اید ولی تجربه این 5 نمونه از دیگر بسته های الحاقی بهتر است.

بهترین بسته های الحاقی سیمز 4 که باید نصب کنید

بهترین بسته های الحاقی سیمز 4

  • دانشگاه را کشف کنید. (Discover University)
  • فصل ها (Seasons)
  • معروف شوید (Get Famous)
  • زندگی در جزیره (Island Living)
  • آغاز به کار کنید. (Get to Work)

سیمز 4؛ دانشگاه را کشف کنید

کار و تحصیلات همیشه یکی از اجزای اصلی بازی های سیمز بودند. در سیمز 3 هم ما شاهد این بسته الحاقی بودیم اما چیزی که در شماره 4 اضافه شد به شدت بهتر از قبلی ها بود. شما در سیمزهای قبلی هرگز نمی توانستید یک تجربه کامل از دانشگاه را داشته باشید. حال این بسته الحاقی به شما تک تک لحظات خاص دانشگاه را ارائه خواهد داد.

شما دو انتخاب برای دانشگاه دارید. اولی دانشگاه فاکسبری (Foxbury) و دومی دانشگاه بریتچستر (Britechester) که هر دو دانشگاه ویژگی خاص خود را دارند. شما می توانید مدرک خود را بگیرید و از دانشگاه خارج شوید یا اینکه درون دانشگاه به جای مانده و در آنجا زندگی کنید. همچنین شما می توانید مدرک خود را هم انتخاب کنید. البته دو سبک می تواند مدرک را انتخاب کرد. یعنی یا بر اساس توانایی های شما و یا بر اساس تصمیمی که می گیرید. نکته مهم اینجاست که مانند دنیای واقعی، تحصیل در دانشگاه تنها مربوط به درس خواندن نیست. شما در تعداد زیادی جشن و رویداد شرکت خواهید کرد. حتی می توانید منتور بشوید یا یک مقاله ارائه کنید. همچنین اگر تصمیم گرفتید در محیط دانشگاه زندگی کنید می توانید با هم اتاقی خود کارهای مختلف انجام دهید.

تمام فراز و فرودهای زندگی دانشجویی در این بسته الحاقی وجود دارد. شما می توانید تکالیف خود را انجام ندهید و به فرد دیگری بسپارید یا حتی می توانید سر کلاس ها حاضر نشوید. یکی از نکات مثبت بازی هم اینجاست که شما در هر زمانی می توانید اقدام به دانشگاه رفتن کنید.

سیمز 4؛ فصل ها

بسته الحاقی فصل ها لایه های تازهی به بازی سیمز اضافه می کند. تأثیر اصلی آن هم در زمینه گیم پلی بازی است. این بسته الحاقی چنان تغییر مهمی در بازی ایجاد می کند که شما تجربه آن را قبل از این تغییر از یاد خواهید برد. برای مثال روزهای خاص و رویدادهای تازهی مثل Winterfest، روز توانایی ها و ولنتاین که تغییرات اساسی در بازی ایجاد خواهد کرد. همچنین رفتار کرکتر شما بستگی به این دارد که چگونه با این جشن ها برخورد کنید.

مانند دنیای واقعی تغییر فصل با تغییر آب و هوا همراه خواهد بود. برای مثال شرایط دمای هوا هم به حالت پویا بوده و باید متناسب با آن لباس بپوشید. برخلاف بسته های الحاقی دیگر، فصل ها یک دنیا جداگانه به شما ارائه نخواهد داد. با اینحال تعداد زیادی پاداش، شغل و مأموریت به بازی اصلی اضافه خواهد شد. آیا تا به حال به یک باغبان بودن در سیمز فکر کرده اید؟ حال این موضوع ممکن شده است.

سیمز 4؛ معروف شوید!

با بسته الحاقی معروف شوید، شما می توانید سلبریتی بودن را تجربه کنید. این بسته الحاقی به شما کمک خواهد کرد تا به شدت معروف شوید. به حدی که عکاسان به طور دائم دنبال شما بوده و طرفداران از شما درخواست امضا می کنند.

بخش اجتماعی مجموعه سیمز همیشه یکی از قسمت های مهم بازی بوده است. به طوری که خلق کلی کرکتر شما به شدت به آن وابسته است. حال در بسته الحاقی معروف شوید، شما باید از جنبه اجتماعی بازی استفاده کنید تا راه خود را به سمت معروفیت هموار کنید.

شما خود را در شرایطی می یابید که دیگر یک کرکتر عادی نیستید. کرکتر اصلی شما از دیگران جدا شده و به قله راه خود به پیش می رود. شما در این بسته الحاقی یک دنیای تازه را دریافت خواهید کرد. همینطور اینکه چندین مأموریت تازه خواهید داشت. برای مثال اینکه به یک آزمون درخواستی بروید و تلاش کنید تا انتخاب شوید. اگر شما به اینکه یک سلبریتی بشوید علاقه دارید، بسته الحاقی معروف شوید برای شماست.

سیمز 4؛ زندگی جزیره ای

آیا شما دوست دارید که از شلوغی دنیای سیمز فرار کنید و به یک جزیره کوچک بروید؟ در بسته الحاقی زندگی جزیره ای، ساحل جزیره سولانی (Sulani) برای شما تخلیه خواهد شد. بنابراین می توانید زندگی ساحلی و تنها را تجربه کنید.

شما می توانید به طور کامل خارج از چارچوب عمل کنید. برای مثال یک پری دریایی بشوید یا اینکه با دلفین ها دوست بشوید. مانند همیشه، این شرایط زندگی هم مسائل خود را دارد. برای مثال آب و هوای غیر منتظره ممکن است زندگی را برای شما سخت کند. البته بخشی از جذابیت بازی هم به همین است.

سیمز 4؛ آغاز به کار کنید

اگر شما زمانی که کاراکترتان به سر کار رفته، حوصله تان سر می رود، این بسته الحاقی مخصوص شماست. به این صورت که شما با آن ها به کار رفته و می توانید کاراکتر خود را در حین کار هم کنترل کنید. شما در این بسته الحاقی می توانید بهتر کار کرده و درخواست ترفیع کنید. مهم نیست که شما دکتر، کارآگاه یا حتی دانشمند باشید. بسته الحاقی به آغاز به کار کنید، به شما اجازه خواهد داد تا آنگونه که دوست دارید فعالیت کنید. برای شما بیشتر این ماجرا حالت بازی خواهد داشت تا شغل.

شما حتی می توانید تجارت خود را آغاز کنید و از آنجا آغاز به کار کنید. مانند همیشه، سیمز 4 هم یک چارچوب خوب برای محیط کار فراهم کرده است. به این معنا که شما باید زیاد کار کنید تا نتیجه بگیرید. از طرفی باید حواستان به کارمندان باشد، تا آن ها هم به بهترین نحو کار کنند و درآمد خوبی داشته باشید.

همه این بسته های الحاقی تجربه سیمز 4 را برای شما بهتر خواهند کرد. به همین علت اینکه کدام را انتخاب کنید، به خود شما بستگی دارد. با این حال همه این ها ارزش تجربه را دارند. حتی تجربه ترکیبی برخی از این ها مثل دانشگاه را کشف کنید و آغاز به کار کنید، می تواند بسیار جالب باشد.

منبع: PCgamesn.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2045

به "بهترین بسته های الحاقی سیمز 4 که باید نصب کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین بسته های الحاقی سیمز 4 که باید نصب کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید