بیمه سفر عتبات با اپلیکیشن آپ

به گزارش سافاری رو، اگر در راه سفر عتبات هستید براحتی می تونید از طریق اپلیکیشن آپ بیمه مسافرتی با پوشش حوادث تروریستی تهیه کنید.

بیمه سفر عتبات با اپلیکیشن آپ

سفرهای زیارتی برای بسکمک از ما، با آرامش روحی و معنوی بسکمک همراه است. از این رو نکته قابل توجه ایجاد آرامش و امنیت بوده تا در طول سفر دچار مسئله ای نشده و با خیال راحت به زیارت بپردازیم. برخی از شهرهای زیارتی خارج از کشور علیرغم قداست و پاکی شان مکانی نا امن با توجه به شرایط سیاسی و اجتماعی هستند بنابراین لازم است زمانی که برای زیارت به این شهر ها سفر می کنیم به فکر مقابله با مشکلاتی که ممکن است با آن روبه رو شویم باشیم. بیشترین خطری که مسافرین این شهر ها را تهدید می کند، نگرانی از حوادث احتمالی ناشی از اقدامات تروریستی و همچنین جنگ و شورش است. بیمه مسافرتی طرح عتبات گزینه ای مناسب برای روبروه با این خطرات است. این طرح خطرات احتمالی در کشور عراق را تحت پوشش قرار می دهد این در حالیست که خطرات ذکر شده در این طرح جز استثنائات در بیمه مسافرت خارجی است و صرفا در این طرح پوشش داده می شود.

تنها عاملی که در تعیین نوع بیمه مسافرتی عتبات نقش دارد مدت زمان سفر بوده که بسته به مدت زمانی که بیمه گزار بخواهد تحت پوشش بیمه مسافرتی باشد، نوع بیمه متغیر است.

تعهدات این طرح شامل خطراتی است که ممکن است در سفر های زیارتی با آن روبرو شوید:

1-پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات پزشکی (به استثنای هزینه های زیبایی، بیماری هایی که از قبل سابقه داشته باشند.)

2-انتقال بیمه شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری، هماهنگی های لازم در جهت انتقال بیمه شده به مرکز درمانی مجهزتر، استفاده از آمبولانس هوایی و یا بازگرداندن بیمه شده به ایران در صورت نیاز با احتساب بند یک

3-بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی درخارج از کشور

4-پرداخت هزینه بازگشت غیر منتظره بیمه شده به دلیل مسائل حاد پزشکی و یا فوت بستگان در صورتیکه نتواند از بلیت اصلی برای بازگشت استفاده نماید.

5-ارسال داروهای ضروری با تائید پزشکی به کشوری که بیمه شده درآن بستری می باشد.

6-راهنمایی و کمک رسانی به بیمه شده در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارک مسافرتی وی.

7-فوت و نقص عضو

8-فوت و نقص عضو در اثر حوادث تروریستی

منبع: همگردی
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 589

به "بیمه سفر عتبات با اپلیکیشن آپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه سفر عتبات با اپلیکیشن آپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید