شرح فریبرز عرب نیا درباره زندگی اش در آمریکا : راننده بیماران هستم

به گزارش سافاری رو، فریبرز عرب نیا ضمن پاسخ به حواشی، اظهار داشت که در کانادا به عنوان راننده، بیماران را منتقل می نماید.

شرح فریبرز عرب نیا درباره زندگی اش در آمریکا : راننده بیماران هستم

به گزارش خبرآنلاین، فریبرز عرب نیا که چندی پیش درباره انتشار خبر سکونتش در کانادا واکنش نشان داده بود، درباره حواشی پیش آمده از سخنان خود توضیح داد.

توضیحات عرب نیا به این توضیح است: زاویه نگاهم سیاسی نیست بلکه فرهنگی است. کسانی مدنظر من هستند که با وجود تمام مسائل برای بهبود امور کوشش می نمایند. من از ایران ارز خارج نمی کنم و همینجا درآمد دارم و همینجا کاری را آغاز کردم که هنری نیست و امیدوارم فرهنگی و یاری به همنوعان باشد. به عنوان راننده، کسانی که بیمار هستند را جا به جا می کنم و از این راه درآمد دارم. اما اگر کسی درآمدش را از ایران خارج می نماید بر اساس قانون حقش هست.

اگر تلویزیون به دیگران تهمت بزند خلاف قانون رفتار نموده. اگر دست من یا دیگران برای مقابله با این رفتار کوتاه هست دلیل این نیست که با این موضوع و تهمت پراکنی یک خبرنگار موافقیم. من موقتا خارج از ایران برای شرایط تحصیل پسرم زندگی می کنم.

برخی ها به من ایراد گرفتند که اگر در تلویزیون مشهور شدم چرا علیه تلویزوین صحبت می کنم همه می دانند که من به وسیله تلویزوین مشهور نشدم اما اگر اینطور هم بود دلیل نمی شد علیه رفتارهای غلط تلویزیون صحبت نکنم. آنهایی که می گویند چون من از تلویزیون حقوق را گرفتم، باید سکوت بکنم و هر تهمتی زده می گردد پاسخ ندهم. در جهت فاشیسم و دیکتاتوری رفتار می نمایند و معنای حرفشان این است که پول می گیری ساکت شو! حقوقی که آدم دریافت می نماید اگر قانونی و پاک باشد متعلق به خود شخص است چون در ازایش کاری انجام داده است.

این راه آغاز مسیری است که می توانیم به دیگران حکم کنیم چی بخورد چی بپوشد چی بگوید چی نگوید این دیگر اسمش انسان نیست می گردد یک ماشین فرمان بر. اگر کسی قرارداد می بندد و کاری انجام می دهد آیا از طرف کارفرما باید به عنوان یک ماشین فرمان بر بهش نگاه بگردد؟

اگر من سریالی برای صدا و سیما بازی کردم سهمی در موفقیت آن سریال داشتم یا نداشتم؟ هدف من این است که با حرف هایم بین مردم همبستگی ایجاد بگردد نه جدایی.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 688

به "شرح فریبرز عرب نیا درباره زندگی اش در آمریکا : راننده بیماران هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح فریبرز عرب نیا درباره زندگی اش در آمریکا : راننده بیماران هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید