رتبه بندی معلمان به کجا رسید؟

به گزارش سافاری رو، سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از مهلت مدیران مدارس برای اظهار نظر و ارزیابی مدارک و مستندات معلمان و مشولان رتبه بندی تا سرانجام همین هفته اطلاع داد.

رتبه بندی معلمان به کجا رسید؟

به گزارش ایسنا، صادق ستاری فرد در این باره اظهار کرد: از روز آدینه، ششم آبان ماه، دسترسی مدیران مدارس را برای اظهار نظر، ارزیابی مدارک و مستندات معلمان و مشمولان رتبه بندی باز نموده ایم و تا شب گذشته (دوشنبه، نهم آبان ماه)، مدارک و مستندات 235 هزار نفر ارزیابی شد و مدیران مدارس راجع به شایستگی های معلمان اظهار نظر کردند.

وی اضافه کرد: این مهلت تا آخر هفته برقرار است و مدیران مدارس باید کوشش نمایند تا آخر هفته راجع به مدارک، مستندات و شایستگی های معلمانی که مشمول هستند اظهار نظر نمایند.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه از امروز دسترسی ارزیابان حرفه ای نیز فعال می گردد تا به طور موازی هم مدیران اظهار نظر و هم ارزیابان حرفه ای ورود نمایند گفت: فرصت زیادی نداریم و از مدیران مدارس می خواهیم ظرف این چند روز زمان بگذارند و کوشش نمایند تا بتوانیم سایر فرایند ها را از هفته آینده انجام دهیم.

ستاری فرد ادامه داد: می دانیم که مدیران مدارس گرفتاری های دیگری هم دارند، اما اگر می خواهیم کار با سهولت بیشتر پیش برود احتیاج است که با اقدامی جهادی در این بازه زمانی ورود نموده و نسبت به ارزیابی مدارک معلمان اقدام نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 آبان 1401 بروزرسانی: 10 آبان 1401 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2276

به "رتبه بندی معلمان به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه بندی معلمان به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید