ستاره محبوب کی روش در جام جهانی؛ اولین بمب زمستانی پرسپولیس

به گزارش سافاری رو، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به خرید بازیکن اصلی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر امیدوار است.

ستاره محبوب کی روش در جام جهانی؛ اولین بمب زمستانی پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران آنلاین، با آغاز جابجایی زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران صحبت های زیادی درباره جابجایی بازیکنان و بازگشت چند لژیونر به فوتبال ایران مطرح شده است.

میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال ایران که پیراهن آاک یونان را بر تن دارد با پیشنهاد رسمی چند باشگاه لیگ فزونی برای بازگشت فوتبال ایران روبرو شده است. علاقه محمدی به پوشیدن پیراهن پرسپولیس و رابطه صمیمانه اش با یحیی گل محمدی باعث شده تا سرمربی سرخپوشان نسبت به جذب او امیدوار گردد.

گل محمدی که فهرست خرید و مازاد زمستان فصل جاری پرسپولیس را قرار است به باشگاه اعلام کند منتظر تصمیم قطعی مدافع تیم ملی ایران است تا او را جذب نموده و به پرسپولیس بیاورد.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس منتظر است تا پاسخ محمدی را شنیده و مذاکرات رسمی با او را برای عقد قرارداد به مدت یک فصل و نیم انجام دهد. ضمن اینکه دریافت رضایت نامه محمدی در صورت جدایی از باشگاه یونانی بر عهده خود این بازیکن است و پرسپولیس بخشی از این مبلغ را به محمدی خواهد داد.

حال باید دید مدافع تیم ملی ایران چه تصمیمی در مقابل پیشنهادات خود از باشگاه هایی همانند پرسپولیس و سپاهان اصفهان خواهد گرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1401 بروزرسانی: 10 بهمن 1401 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2317

به "ستاره محبوب کی روش در جام جهانی؛ اولین بمب زمستانی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره محبوب کی روش در جام جهانی؛ اولین بمب زمستانی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید