طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه امسال اعتبار دارد، آنالیز تخصیص سهمیه خبرنگاران

به گزارش سافاری رو، مدیر ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی پایتخت از ادامه اعتبار طرح ترافیک سال گذشته خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه امسال اطلاع داد.

طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه امسال اعتبار دارد، آنالیز تخصیص سهمیه خبرنگاران

به گزارش سافاری رو، عمار سعیدیان فر با بیان اینکه تا زمانی که سهمیه طرح ترافیک سال 99 سافاری رو تخصیص داده نگردد، طرح ترافیک خبرنگاری سال 98 اعتبار داردT توضیح داد: در حال حاضر مدارک بارگذاری شده سافاری رو در سامانه در حال آنالیز است و به تدریج معرفی نامه رسانه ها نیز ارسال می گردد .

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی گفت: پس از آنالیز مدارک سافاری رو ، سایت تهرانِ من به مدت یک هفته مجددا باز خواهد شدکه آن دسته از سافاری روی که نقص مدارک داشته و یا مدارکشان نیازمند ویرایش است، امکان ویرایش و بارگذاری مدارک را خواهند داشت.

سعیدیان فر ادامه داد: تخصیص سهمیه سافاری رو از سوی کمیته ای 7 نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک، 2 نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد ، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران ،انجمن صنفی رسانه های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در حال اجرا است.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ به گفته وی، پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک سافاری رو، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1194

به "طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه امسال اعتبار دارد، آنالیز تخصیص سهمیه خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه امسال اعتبار دارد، آنالیز تخصیص سهمیه خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید