فیلم مرد نقره ای در راستای ماموریت سازمان دانش آموزی است

به گزارش سافاری رو، تهران (پانا) - تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان دانش آموزی با تهیه کننده و کارگردان فیلم مرد نقره ای امضا شد.

فیلم مرد نقره ای در راستای ماموریت سازمان دانش آموزی است

اسماعیل بحری زاده در آیین امضای تقاهم نامه همکاری مشترک سازمان دانش آموزی با تهیه نماینده و کارگردان فیلم مرد نقره ای، اظهار کرد: با آنالیز در شورای معاونین سازمان فیلم مرد نقره ای در راستای مأموریت سازمان دانش آموزی یعنی ایجاد و تقویت هویت اسلامی و ایرانی ارزیابی شد بنابراین ما از این فیلم حمایت معنوی می کنیم.

وی اضافه کرد: به نظر من اگر هر دانش آموزی این فیلم را ببیند ما چندین گام در راستای اجرای ماموریت سازمان دانش آموزی برداشته ایم؛ بر همین اساس می توانیم در قالب این تفاهم نامه ضمن تسهیل تماشای این فیلم برای دانش آموزان از این فیلم حمایت معنوی داشته باشیم.

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی اعلام کرد: نظارت بر اجرای مطلوب این تفاهم نامه بر عهده معاونت هماهنگی خوداتکایی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی کشور است.

وی گفت: در راستای این تفاهم نامه دانش آموزان می توانند همراه با خانواده هایشان به صورت نیم بها این فیلم را ببینند.

اردشیر دهقانی معاون فعالیت های دانش آموزی سازمان نیز در ادامه گفت: تقویت هویت ملی بخشی از رسالت و مأموریت ما در سازمان دانش آموزی است بنابراین با جدیت برای موفقیت این کار کوشش خواهیم کرد.

علی عبدی ده سرخی، طراح و ایده پرداز فیلم مرد نقره ای نیز در ادامه این مراسم اعلام کرد: محتوای فیلم مرد نقره ای متعلق به شخص خاصی نیست و برای تک تک ایرانیان است. امروز متاسفانه بچه های ما از نوجوانی به فکر مهاجرت هستند یعنی تبلیغات مسموم زیادی وارد مغز بچه های ما می گردد.

وی ادامه داد: روز اول که به فکر ساخت این فیلم افتادیم، گفتیم اشخاص با همه گرایش ها از این فیلم استقبال می نمایند. اگر خدا این کار را حمایت نمی کرد، این اتفاق و استقبال انجام نمی شد.

عبدی ده سرخی گفت: اگر این اتفاق به شکل درست جلو برود، بسیاری از فیلمسازان این روال را پیش می گیرند و از سازمان دانش آموزی درخواست حمایت می نمایند.

گفتنی است که فیلم مرد نقره ای تنها فیلم بلندی بود که در جشنواره فیلم رشد اکران حضوری داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 بهمن 1400 بروزرسانی: 22 بهمن 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2069

به "فیلم مرد نقره ای در راستای ماموریت سازمان دانش آموزی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم مرد نقره ای در راستای ماموریت سازمان دانش آموزی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید