پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد

به گزارش سافاری رو، به گزارش خبرنگاران، تساوی یک - یک سپاهان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با حاشیه های فراوان همراه بود.

پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد

سرخپوشان پایتخت قبل از رفتن به اصفهان بابت برخی حاشیه ها اقدام به نامه نگاری با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ کرده بودند تا بتوانند حاشیه های هنگام ورود به این شهر و هنگام بازی و پس از آن را کنترل کنند.

با این حال اتفاقاتی که در جریان برگزاری این مسابقه و همچنین پس از آن رقم خورد باعث شد تا ظهر امروز باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه هایی جداگانه به همراه مستندات خود به فدراسیون فوتبال و کمیته های اخلاق و انضباطی خواهان رسیدگی به آن شوند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس فیلم های مربوط به نحوه اسکان در هتل محل اقامت خود در اصفهان و همچنین شعارهایی که در طول بازی از سوی بلندگوهای ورزشگاه نقش جهان منتشر شد را تهیه کرده و خواهان برخورد کمیته انضباطی با خاطیان شده اند.

همچنین مستندات پرسپولیس از درگیری بین هواداران دو تیم و اتفاقاتی که منجر به درگیری پس از بازی در راهروی تونل منتهی به رختکن ها شد را نیز به فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

باشگاه پرسپولیس در حالی خواهان ورود کمیته انضباطی و شخص شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون به این موضوع شده است که باشگاه سپاهان نیز نسبت به رفتار پرسپولیسی ها معترض بوده و آنها را مقصر اتفاقات زشت پس از انتها بازی می دانند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار است جلسه مربوط به این بازی را پس از برگزاری دربی پایتخت منتشر کرده تا با بازیکنان پرسپولیس و سپاهان برخورد کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1784

به "پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده شکایت پرسپولیس از سپاهان به فدراسیون فوتبال ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید