کیهان: دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی نگاه سلیقه ای مدیران میانی بود

به گزارش سافاری رو، کیهان نوشت: در پی لغو کنسرت سیروان خسروی در اهواز، بار دیگر ماجرای لغو کنسرت ها در ایران به سرخط خبری بسیاری از رسانه های داخلی و خارجی تبدیل شد. رسانه های موافق و مخالف نظام با سوگیری و جهت گیری های مختلف این رخداد را بازتاب دادند.

کیهان: دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی نگاه سلیقه ای مدیران میانی بود

بعضی از رسانه های داخلی، کج سلیقگی مدیران داخلی، بی برنامگی و مسائل ساختاری و سخت افزاری را عامل بروز چنین مسائلی برشمردند، در حالی که کانال های خبری و سایت های معاند خبری و تحلیلی، در گزارش ها و تحلیل های خود ماهیت و اصل برگزاری کنسرت را در ایران زیر سؤال بردند و دولت و حاکمیت را به مخالفت با هنر و برگزاری مراسم هنری محکوم کردند.

این سیاه نمایی ها در حالی صورت می گیرد که بنا بر آمار تنها کمتر از یک صدم کنسرت ها در بعضی شهر ها لغو می گردد و آمار تعداد کنسرت های برگزارشده با موارد لغوشده به هیچ وجه قابل مقایسه نیست؛ ضمن اینکه بعضی از این کنسرت ها به دلایل فنی و به خواست خود برگزارکنندگان لغو شده است.

واقعیت امر این است که تعداد کنسرت هایی که تعطیل شدند، به نسبت یک به صدم کنسرت های اجراشده هم نیست که البته وقتی به اظهارنظر خوانندگانی که کنسرت هایشان با مشکل اجرا روبرو شدند، توجه می کنیم، متوجه اعمال نظرات و نگاه های سلیقه ای مدیران میانی خواهیم بود.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1401 بروزرسانی: 10 مرداد 1401 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2223

به "کیهان: دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی نگاه سلیقه ای مدیران میانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهان: دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی نگاه سلیقه ای مدیران میانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید