تکواندو

کیمیا علیزاده المپیک 2020 را از دست داد؟

پس از عدم حضور کیمیا علیزاده در مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان، حضور وی در مسابقات کسب سهمیه در هاله ای از ابهام واقع شده است.

22 بهمن 1398

سه نقره و یک برنز در پایان روز نخست تکواندوی قهرمانی آسیا، عاشورزاده در حسرت طلا ماند

در انتها روز نخست رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا 2018 در ویتنام، سه مدال نقره و یک برنز به نمایندگان ایران رسید که فرزان عاشورزاده نیز در فینال، از کسب مدال طلا بازمانده و به نقره بسنده کرد.

29 دی 1398

نخستین بانوی تکواندوکار البرزی به مسابقات المپیک نوجوانان اعزام می گردد

خبرنگاران: رئیس هیئت تکواندوی استان البرز گفت: نخستین بانوی نوجوان تکواندوکار البرزی راهی مسابقات المپیک نوجوانان چین می گردد.

29 آذر 1398

مغانلو: برای موفقیت احتیاج به حمایت داریم، ذوالقدر: نتایج گوانجو را در اینچئون تکرار می کنیم

به گزارش خبرنگاران، اعضای کادر فنی تیم ملی تکواندو ایران به همراه رئیس سازمان تیم های ملی در نشستی خبری که امروز دوشنبه برگزار گردید، عملکرد تیم ملی در ماه های اخیر و برنامه های این تیم تا بازیهای آسیایی را تشریح کردند.

26 شهریور 1398

رئیس کمیته داوران تکواندو راهی چین می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام فدراسیون جهانی مسابقات جام جهانی 2019 از یکم شهریورماه به مدت 3 روز و در ووشی چین برگزار می گردد.

10 شهریور 1398

مبارزه یک ایرانی با نام انگلستان، ذوالقدر: لژیونر تکواندو هستم

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای تکواندو انتخابی گرنداسلم در ووشی چین جریان دارد و در حالی که چند روز قبل اعلام شده بود که بهرامی و لطفی دو تکواندوکار ایرانی حاضر در این مسابقات هستند، اما حضور نام یک عضو پیشین تیم ملی حاشیه هایی را برای تکواندو ایران در...

22 تیر 1398