آغاز خرید غیرحضوری از میادین میوه و تره بار از نیمه دوم سال

به گزارش سافاری رو، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: از نیمه دوم سال خرید غیرحضوری از میادین میوه و تره بار ممکن می شود.

آغاز خرید غیرحضوری از میادین میوه و تره بار از نیمه دوم سال

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباره برنامه هوشمندسازی از طریق فروش غیر حضوری در میادین میوه و تره بار شهر تهران، گفت: باتوجه به فراهم بودن زیرساخت های هوشمندسازی در شهرداری تهران، شرایط لازم برای فروش غیرحضوری وجود دارد. کار از بهمن سال گذشته شروع شده و حداقل 15 درصد پیشرفت دارد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان اینکه تا خاتمه فصل پاییز عملیات اجرایی پروژه هوشمندسازی میادین میوه و تره بار شروع می شود، اضافه کرد: طی سه ماه آینده فروش آزمایشی شروع می شود و در نیمه دوم سال نیز به صورت عملیاتی و رسمی فروش هوشمند یا سفارش آنلاین شروع خواهد شد. این پروژه در قیمت گذاری بسیار تأثیرگذار است.

فصاحت درباره نحوه همکاری دیگر زیرمجموعه های شهرداری تهران برای راه اندازی این پروژه، گفت: هوشمندسازی میادین میوه و تره بار با همکاری ظرفیت های درون شهرداری انجام می شود؛ برای ناوگان لجستیک این پروژه از ظرفیت حمل و نقلی موجود در شهرداری (پیک بادپا) استفاده خواهد شد. مجموعه پخشی در شهرداری وجود ندارد، اما مدیریت شهری به این نتیجه رسیده است که احداث یک مجموعه پخش ضروری است و احتمالاً این مجموعه تازه هم راه اندازی خواهد شد.

وی ضمن اشاره به استفاده از ظرفیت سازمان فناوری های نوین و فاوا برای پروژه هوشمندسازی، اضافه کرد: تعدادی از تشکیلات زیرمجموعه شهرداری که به صورت خصوصی فعالیت می کنند نیز ظرفیت های خوبی دارند. همزمان با شروع به کار اپلیکیشن، رایزنی با شرکت های حمل و نقلی درون شهری هم انجام می شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با تأکید بر اینکه ساختار تازهی به شهرداری اضافه نخواهد شد، گفت: برای بکارگیری ناوگان حمل و نقل و دیگر نیرو های مورد نیاز به سمت استخدام نیرو پیش نخواهیم رفت و به صورت خرید خدمت و قرارداد حجمی فعالیت می کنیم.

فصاحت با اعلام اینکه سه ماه دیگر اپلیکیشن آماده می شود، اضافه کرد:، اما ممکن است که یک ماه هم زمان ببرد تا کار، اجرایی شود. ظرف چهار ماه آینده، پروژه به صورت آزمایشی عملیاتی خواهد شد. همچنین حداقل دو منطقه تحت پوشش عملیات آزمایشی قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2205

به "آغاز خرید غیرحضوری از میادین میوه و تره بار از نیمه دوم سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز خرید غیرحضوری از میادین میوه و تره بار از نیمه دوم سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید