اعلام همبستگی شهروندان کانادایی با سیاه پوستان آمریکا

به گزارش سافاری رو، ساکنان شهر ونکوور کانادا با برپایی تظاهراتی همبستگی خود با سیاه پوستان آمریکایی را اعلام کردند.

اعلام همبستگی شهروندان کانادایی با سیاه پوستان آمریکا

برای دریافت خدمات ویزای توریستی کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از نشریه سی بی سی کانادا، ساکنان ونکوور کانادا با برگزاری تظاهرات، با سیاه پوستان آمریکایی اعلام همبستگی کردند.

در این گزارش آمده است: صدها نفر در مقابل موزه هنر ونکوور تجمع اعتراضی برگزار نموده و با سیاه پوستان آمریکایی که قربانی خشونت پلیس آمریکا شده اند اعلام همبستگی کردند.

سیسیلی-بلِه بلین، بنیانگذار مؤسسه ونکوور، زندگی سیاه پوستان مهم است گفت: ما احساس سردرگمی می کنیم و خشمگین، ناراحت و ناامید هستیم. سیاست چندفرهنگی سیاست بزرگی است که مردم را به این باور می رساند که همه ما برابر و محترم هستیم. من به عنوان یک فرد سیاه پوست که در ونکوور زندگی می نماید شاهد آزار و اذیت های فراوانی بوده ام که به نظر خیلی ها ممکن است ناچیز باشد ولی اگر شما هر روز با این گونه تهاجمات روبرو باشید کلافه می شوید.

این گزارش در سرانجام می افزاید: بسیاری از شرکت کنندگان در این تظاهرات در خصوص خشونت و تنش های نژادی در آمریکا سخنرانی کردند. این تظاهرات در پی تیراندازی پلیس به چند سیاه پوست در ایالت های مینوسوتا و لوزیانا برگزار گردید.

دو مورد تیراندازی پلیس آمریکا و قتل دو مرد سیاهپوست 37 و 32 ساله که هفته گذشته در لوئیزیانا رخ داد تظاهرات گسترده سیاه پوستان در سراسر این کشور را به دنبال داشت.

.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 429

به "اعلام همبستگی شهروندان کانادایی با سیاه پوستان آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام همبستگی شهروندان کانادایی با سیاه پوستان آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید