اگر رئال صدرنشین بود، قهرمان لالیگا اعلامش می کردند!

به گزارش سافاری رو، رئیس سابق باشگاه بارسلونا می گوید اگر پیش از بحران کرونا، به جای بارسا، رئال مادرید صدرنشین لالیگا بود، این لیگ را تعطیل می کردند و کسی به فکر ادامه فصل نمی افتاد.

اگر رئال صدرنشین بود، قهرمان لالیگا اعلامش می کردند!

به گزارش گروه ورزشی سافاری رو، رئیس سابق باشگاه بارسلونا، خوان گاسپارت، در اظهارنظری جنجالی مدعی شد اگر پیش از تعلیق لالیگا به دلیل بحران اپیدمی کرونا، رئال مادرید به جای بارسا صدرنشین لیگ بود، لیگ اسپانیا تعطیل می شد و دیگر کسی از شروع مجدد فصل صحبت نمی کرد.

درحالیکه بارسلونا در حال حاضر و در حالیکه 11 هفته از فصل لالیگا باقی مانده، با دو امتیاز اختلاف نسبت به رئال، صدرنشین است قرار شده که فصل لالیگا از اواخر خرداد از سر گرفته شده و به پایان برسد. گاسپارت که از سال 2000 تا 2003 رئیس بارسلونا بوده می گوید اگر در اسفندماه که لالیگا تعلیق شد رئال صدرنشین بود همان زمان لالیگا را پایان یافته اعلام و رئال را قهرمان می کردند.

گاسپارت در مصاحبه با یک رادیوی اسپانیایی گفت: اگر قبل از تعلیق شدن لیگ به دلیل بحران کرونا، رئال صدرنشین جدول بود، لالیگا را حتما تعطیل می کردند و صدرنشین را به عنوان قهرمان اعلام می کردند.

رئیس سابق بارسا در ادامه صحبتهایش ابراز امیدواری کرد که نیمار به بارسا برگردد. او در این باره گفت: خیلی دوست دارم نیمار را در بارسا ببینم. چون معتقدم او هنوز می تواند به تیم کمک کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1149

به "اگر رئال صدرنشین بود، قهرمان لالیگا اعلامش می کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر رئال صدرنشین بود، قهرمان لالیگا اعلامش می کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید