برف بعضی از مدارس گلستان را تعطیل کرد

به گزارش سافاری رو، در پی تداوم برودت هوا و بارش برف و همچنین لغزندگی معابر بعضی از مدارس استان گلستان با اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش در روز یکشنبه 30 دی ماه جاری تعطیل شد.

برف بعضی از مدارس گلستان را تعطیل کرد

در این اطلاعیه آمده است که مدارس بخش چشمه ساران از توابع شهرستان آزادشهر در شرق گلستان در دو نوبت صبح و عصر و در تمامی دوره های تحصیلی به غیر از شهر نوده خاندوز و روستاهای سوسرا و سه راه محمد حسین فردا تعطیل است.

همچنین در همین شهرستان، دانش آموزانی که از روستاهای بخش چشمه ساران به آزادشهر و نوده خاندوز تردد می نمایند، هم فردا تعطیل هستند.

همه مدارس بخش گلیداغ از توابع شهرستان مراوه تپه در شرق استان در تمامی دوره های تحصیلی و فقط در نوبت صبح به جز مجتمع شبانه روزی عرب قاری حاجی (دبیرستان های محمد رسول الله(ص)، شهید بهزادی و مرحوم ممی زاده) فردا تعطیل خواهند بود.

مدارس مقطع ابتدایی در نوبت صبح روستای زیارت از توابع شهرستان گرگان هم یکشنبه تعطیل هستند.

در شهرستان رامیان هم مدارس روستاهای ویرو، کشکک، رضی، قورچای و الهادی در همه دوره های تحصیلی و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

در شهرستان گالیکش مدارس روستاهای قوشه چشمه، کندسکو، سیجان، پنو، لیرو، پادلدل، کیارام و فرنگ در دوره ابتدایی و در نوبت صبح تعطیل هستند.

همچنین همه مدارس دهنه زرین گل از توابع شهرستان علی آباد کتول در دوره ابتدایی و در نوبت صبح تعطیل است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 201

به "برف بعضی از مدارس گلستان را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برف بعضی از مدارس گلستان را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید