تعطیلی همه ادارات در هفته آینده

به گزارش سافاری رو، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند، مگر آن عده ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده گردد.

تعطیلی همه ادارات در هفته آینده

جمشید انصاری در گفت وگوی ویژه خبری سیما با اشاره به محدودیت های کرونایی و تصمیمات دولت در این رابطه گفت: این تصمیمی است که در جلسه دیروز اتخاذ شد و آقای رئیس جمهور آن را ابلاغ کردند و من از همه از جمله همکاران خودم در دولت و دستگاه های اجرایی درخواست می کنم که این دستور را به طور جدی عملی نمایند.

وی اضافه نمود: از مردم نیز درخواست می کنم که اگر کاری با ادارات دارند، این کار را یک یا دو هفته عقب بیاندازند و به خاطر سلامتی خود و جلوگیری از شیوع ویروس، از مراجعه به ادارات خودداری نمایند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره بخش های سازمانی و کارمندانی که باید به تشخیص هر سازمان در محل کار حاضر شوند، اظهار کرد: این مسأله متناسب با شغل افراد در هر بخش است و شرایط هرکدام از دستگاه ها و خدمات آن ها است که این مسأله را معین می نماید. به طور مثال در سازمان هایی مثل شهرداری یا اداره گاز، بخش های اداری باید تعطیل شوند و قاعدتاً کسانی که در بخش های ارائه خدمات کار می نمایند، می توانند حاضر شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1457

به "تعطیلی همه ادارات در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی همه ادارات در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید