دیاباته: من بچه اکباتان هستم، دوست دارم در تیم ملی فوتبال ایران بازی کنم

به گزارش سافاری رو، مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: مهم ترین چیز برای من انسانیت است. انسانیت از فوتبال مهم تر است و همه قبل از هر کاری باید به هم احترام بگذارند.

دیاباته: من بچه اکباتان هستم، دوست دارم در تیم ملی فوتبال ایران بازی کنم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: قبل از هرچیزی از تمام ایرانی ها به خاطر رفتار مهربان با من تشکر می کنم. وقتی به ایران رسیدم فقط میل فوتبال داشتم.

او اعلام کرد: لیگ ایران بسیار جذاب است و من تحت تاثیر تمامی طرفداران قرار گرفتم و این موضوع به من انگیزه داد تا تمام تلاشم را به کار گیرم. مردم دیدگاه و طرز فکر من را متوجه شده اند.

دیاباته توضیح داد: مهم ترین چیز برای من انسانیت است. انسانیت از فوتبال مهم تر است و همه قبل از هر کاری باید به هم احترام بگذارند. من یک انسانم و همه انسان ها جزو اعضای خانوانده من هستند.

مهاجم استقلال گفت: وقتی پیشنهاد استقلال را دریافت کردم از فوتبال ایران شناختی نداشتم.

او اعلام کرد: دوست داشتم با آندره آ استراماچونی کار کنم که من را از قبل می شناخت و به من احترام می گذاشت. بعد رفتن استراماچونی، فرهاد مجیدی هم با من با احترام برخورد کرد.

دیاباته گفت: از تمامی هم تیمی هایم تشکر می کنم. رفتار آن ها با من خوب است و من از بازی در فوتبال ایران شاد هستم. رفتن استراماچونی ضربه بزرگی به من زد.

او گفت: من نگران استقلال بودم و از خودم می پرسدم چه کسی جایگزین او می گردد. مربی دیگری به استقلال آمد که هم فرد خوبی است و هم دانش فوتبالی دارد.

دیاباته گفت: تماشاگران هم در این مدت از من حمایت کردند. همواره جایگزین بک مربی و بازیکن خوب شدن سخت است. ایرانی ها خیلی استراماچونی را دوست داشتند.

مهاجم استقلال گفت: از اینجا از فرهاد مجیدی تشکر می کنم که با وجود سختی ها آمد و به تیم یاری کرد. او آغاز سختی در استقلال داشت.

او گفت: من خیلی سریع خودم را با محیط تطبیق می دهم. من 2 ملیت آفریقایی و فرانسوی دارم، اما خیلی ها نمی دانند من ایرانی و بچه اکباتان هستم. خیلی از مردم ایران مثل فرزند خود نگران من بودند و من احساس نمی کنم که اینجا یک خارجی هستم.

دیاباته اعلام کرد: من سیاه پوست هستم، اما خودم را ایرانی می دانم شاید در تیم ملی ایران هم بازی کردم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1292

به "دیاباته: من بچه اکباتان هستم، دوست دارم در تیم ملی فوتبال ایران بازی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیاباته: من بچه اکباتان هستم، دوست دارم در تیم ملی فوتبال ایران بازی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید