دینامیت پشت درهای بسته اکران ، خواهش عاجزانه یک تهیه کننده از سازمان سینمایی

به گزارش سافاری رو، تهیه کننده فیلم دینامیت با بازی احمد مهرانفر و پژمان جمشیدی گفت: بیش از یک سال و نیم است که این فیلم بلاتکلیف است. شورای پروانه نمایش چندین بار اصلاحاتی از ما خواست که ما آنها را انجام دادیم ولی تا این لحظه پروانه نمایش فیلم را صادر نکرده اند.

دینامیت پشت درهای بسته اکران ، خواهش عاجزانه یک تهیه کننده از سازمان سینمایی

به گزارش سافاری رو، به نقل از ایسنا، سید ابراهیم عامریان درباره آخرین شرایط اکران فیلم دینامیت گفت: پس از فیلمبرداری مجدد چندین سکانس به درخواست شورای پروانه نمایش و هزینه ای که فیلمبرداری مجدد به ما تحمیل کرد، باز هم پروانه نمایش را صادر نکردند. او درباره مسائل عدم صدور پروانه نمایش اضافه نمود: نظر تمام کسانی که تا به امروز فیلم را دیده اند مثبت است اما متاسفانه فیلم به دلیل اعمال سلیقه شخصی یکی از اعضای شورا تا امروز پیروز به دریافت پروانه نمایش نشده است.

این تهیه نماینده درباره هزینه فراوری فیلمش شرح داد: دو سال پیش، مبلغ 5 میلیارد تومان برای این فیلم هزینه شده، آیا انصاف است که در شرایط مالی امروز، در حق یک تهیه نماینده مستقل سلیقه شخصی اعمال گردد. عامریان در پاسخ به اینکه فیلم ساخته شده با فیلمنامه ای که پروانه ساخت گرفته است، چقدر تفاوت دارد؟ پاسخ داد: هیچ تفاوتی ندارد. فیلم را طبق فیلمنامه ای ساخته ایم که پروانه ساخت آن توسط وزارت ارشاد صادر شده است. اگر می خواستند پروانه نمایش صادر ننمایند پس چرا به فیلم پروانه ساخت دادند.

او با اعلام اینکه دینامیت را برای شرکت در جشنواره فجر سال جاری ارائه دادیم ادعا کرد: بر اساس شنیده ها، فیلم را به رغم امتیاز بالای اعضای هیات انتخاب در جمع بندی نهایی، با اعمال نفوذ شخص مخالف، از بخش مسابقه خارج کردند. تهیه نماینده فیلم دینامیت گفت: من از وزیر محترم ارشاد، از سازمان سینمایی، از اعضای محترم کمیسیون فرهنگی مجلس و از متولیان فرهنگ و هنر کشور، استدعا دارم تا تکلیف این فیلم را روشن نمایند و نگذارند تا هزینه ها و کوشش هایی که برای ساخت این اثر صرف شده، از بین برود.

پژمان جمشیدی، احمد مهرانفر، نازنین بیاتی، زیبا کرمعلی و محسن کیایی بازیگران فیلم سینمایی دینامیت به کارگردان سید مسعود اطیابی و تهیه نمایندگی: سید ابراهیم عامریان هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 882

به "دینامیت پشت درهای بسته اکران ، خواهش عاجزانه یک تهیه کننده از سازمان سینمایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دینامیت پشت درهای بسته اکران ، خواهش عاجزانه یک تهیه کننده از سازمان سینمایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید