دیوارهای الکترونیک مرزی جایگزین طرح پر خرج ترامپ می شوند؟ ، 5 میلیارد دلار صرفه جویی ، توانایی تشخیص سریع سابقه دارها

به گزارش سافاری رو، ایده های دونالد ترامپ در مورد دیوار کشی در مرزها و به ویژه در مرز مکزیک همچنان پا برجا و جنجالی است اما به نظر می رسد راههایی وجود دارد که بتوان مرزها را به شکلی متفاوت با آنچه مدنظر دونالد ترامپ است کنترل کرد.

دیوارهای الکترونیک مرزی جایگزین طرح پر خرج ترامپ می شوند؟ ، 5 میلیارد دلار صرفه جویی ، توانایی تشخیص سریع سابقه دارها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، دونالد ترامپ می تواند با تکیه بر تکنولوژی های غولهای فناوری مشکلش را با مرزها حل نماید.

بعضی از براوردهای هزینه نشان می دهد ساخت دیوار مجازی در مرزها می تواند با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر از آنچه مدنظر دونالد ترامپ است تمام گردد. درواقع دونالد ترامپ از دوران تبلیغات ریاست جمهوری خود تاکید می کرد که در نظر دارد در مرزها دیوار بکشد. مرزهای مدنظر دونالد ترامپ با آهن و سنگ و سیمان بود. اما این دیوار حداقل 5 میلیارد دلار هزینه در بر خواهد داشت.

اکنون به نظر می رسد می توان با یاری فناوری از مرزها به شکلی موثرتر حمایت کرد. مرز ایالات متحده آمریکا و مکزیک 1،954 مایل طول دارد. حدود 700 مایل از این مسیر دارای نوعی مانع یا حصاراست اما بقیه مرزها به چشم اندازهای ناهموار و موانعی طبیعی مانند رود ریو گراند منتهی می گردد.

در حال حاضر بسیاری از شرکت های مشهور فناوری در حوزه های مختلفی مثل تکنولوژی تشخیص چهره با دولت ایالات متحده همکاری می نمایند و شرکت هایی مانند Quanfery و آندوریل در حال کار روی راه چاره های راه اندازی مرزهای الکترونیکی هستند که برای مالیات دهندگان نیز موثر تر و مقرون به صرفه تر از ساخت یک دیوار فیزیکی هستند.فراموش نکنیم که دیوارهای الکتریکی می توانند به سرعت سابقه دارها را نیز شناسایی نمایند.

نظر شما چیست؟ آیا راه اندازی یک دیوار مرزی الکترونیک می تواند ایده ای مناسب برای حمایت از مرزها باشد؟

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2293

به "دیوارهای الکترونیک مرزی جایگزین طرح پر خرج ترامپ می شوند؟ ، 5 میلیارد دلار صرفه جویی ، توانایی تشخیص سریع سابقه دارها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوارهای الکترونیک مرزی جایگزین طرح پر خرج ترامپ می شوند؟ ، 5 میلیارد دلار صرفه جویی ، توانایی تشخیص سریع سابقه دارها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید