رنگ خطر برای پرسپولیس؛ کنعانی زادگان جدا می گردد؟

به گزارش سافاری رو، پرسپولیسی ها این روز ها تمام انرژی خود را معطوف به دو موضوع نموده اند و کوشش می نمایند تا بتوانند بهترین عملکرد را در این امور از خود برجای بگذارند. موضوع اولی که آن ها را به خود درگیر نموده بحث بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی است که به دلیل شکایت ماریو بودیمیر رخ داده و حالا باید آن ها بعد از پرداخت 475 هزار یوروی این بازیکن دیرکرد پول او را نیز به حسابش واریز نمایند تا با اعلام وکیل این بازیکن به فیفا، پنجره نقل وانتقالاتی سرخ ها بار دیگر باز گردد.

رنگ خطر برای پرسپولیس؛ کنعانی زادگان جدا می گردد؟

موضوع دومی که پرسپولیسی ها این روز ها با آن درگیر هستند، بحث نقل وانتقالات نیم فصل است که برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با توجه به احساس ضعف این تیم در چند پست، باید بتوانند نفرات موردنظر سرمربی را به خدمت گرفته و تیمی قدرتمندتر را برای حضور در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا آماده نمایند.

البته درکنار این موارد مدیران سرخ موضوع دیگری را هم در اولویت کاری خود قرار داده اند و آن هم توافق جدید با بازیکنان حال حاضر تیم و تمدید قرارداد با آنهاست که قراردادشان روبه انتها است البته تا به امروز درخصوص چند مهره تاثیرگذار این تیم این اقدام صورت گرفته و سایر نفرات نیز به زودی باید برای مذاکره و توافق راهی خیابان سئول شوند.

کنعانی صدرنشین لیست تمدیدی ها

وقتی که در ابتدای فصل نوزدهم محمدحسین کنعانی زادگان برای عقد قرارداد با پرسپولیس راهی ساختمان این باشگاه شد، هجمه شدیدی ازسوی طرفداران باشگاه به مدیران جهت اقدام به خرید این بازیکن صورت گرفت و کسی فکرش را نمی کرد که بعد از گذشت یک فصل ونیم او بتواند آنقدر خوب و قابل اطمینان در خط دفاع عمل کند تا طرفداران سرخ برای ماندنش در تیم به باشگاه فشار بیاورند.

این بازیکن که چند فصل قبل به واسطه پوشیدن پیراهن آبی به یک بازیکن منفور نزد طرفداران سرخ تبدیل شده بود با اتفاقاتی که رقم زد و البته جنگی روانی که علیه رقبا ایجاد کرد خیلی زود جای خود را در دل طرفداران سرخ محکم کرد و با شادی های بعد از گل معروفش و همچنین مصاحبه های هوادارپسندش بار دیگر به یکی از محبوب ترین بازیکنان تیمش تبدیل شد. درخصوص او که قراردادش در انتها فصل جاری با پرسپولیس به انتها می رسد شنیده می گردد که در صدر فهرست یحیی گل محمدی برای تمدید قراردادی ها قرار گرفته است و سرمربی سرخ ها از باشگاه خواسته که پیش از انتها فصل بیستم او را متقاعد نمایند تا پای قرارداد جدید با پرسپولیس را امضا کند و در فصل بیست ویکم هم پیراهن سرخ را بر تن کند.

امروز و فردای مدافع ملی پوش

پرسپولیسی ها یک بار پیش از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و یک بار هم همین چند وقت گذشته با محمدحسین کنعانی زادگان تماس گرفته اند که برای مذاکرات و تمدید قراردادش به باشگاه برود، اما این بازیکن هنوز این کار را صورت نداده و هربار برای اینکه به باشگاه برود بهانه ای تراشیده است.

کنعانی زادگان که یک نیم فصل دیگر با سرخ ها قرارداد دارد، در ابتدای فصل هم به دلیل بعضی مسائل اقتصادی حاضر نبود در تمرینات تیم شرکت کند و چندمرتبه به باشگاه رفت تا این مشکل اقتصادی مرتفع شده و او با سرخ ها کارش را شروع کند و حالا هم به نظر می رسد سقف اقتصادی باشگاه پرسپولیس دلیل اصلی کنعانی زادگان برای عدم تمدید قرارداد با پرسپولیس است.

مدافع ملی پوش قرمز ها طی نیم فصلی که از لیگ برتر گذشته درحال امروز و فردا کردن سرخ هاست تا زمان بیشتری برای فکر کردن به آینده اش دراختیار داشته باشد، اما مدیران باشگاه پرسپولیس بر این باورند که او مسئله ای برای تمدید قراردادش ندارد و طی همین روز ها با حضور در باشگاه حضور ادامه دارش را در جمع سرخ ها قطعی می نماید.

ترس طرفداران سرخ یک شجاع جدید؟!

امروز و فردا کردن کنعانی زادگان برای حضور در باشگاه پرسپولیس و تمدید قرارداد طرفداران سرخ را یاد خاطره های بد ابتدای فصل انداخته است و آن ها ترس از این دارند که یک شجاع خلیل زاده جدید در تیم شان پدیدار گردد و آن ها روز های تلخی را که به تازگی از آن عبور نموده اند یک بار دیگر تجربه نمایند.

شجاع خلیل زاده هم در ابتدای فصل بار ها قول حضور در باشگاه و حل مسائلش را با این باشگاه داد، اما درست در روز هایی که طرفداران سرخ در انتظار حضور او در تمرینات بودند، خبر از حضور این بازیکن در قطر و امضای قرارداد با الریان در رسانه ها چرخید تا این مدافع محبوب و اسطوره تعصب سرخ ها، حالا با قهر طرفداران سرخ روبرو گردد.

بند جدایی مشکل کنعانی و باشگاه

باشگاه پرسپولیس این روز ها یکی از مواردی را که به شدت در قرارداد های جدید و همچنین تمدید قرارداد بازیکنانش مدنظر قرار داده بند هایی است که در قرارداد آن ها گنجانده می گردد. پرسپولیسی ها که در وهله اول مبلغ قرارداد را مدنظر دارند و کوشش می نمایند میزان مبالغ قرارداد ها به یک میزان باشد، بعد از آن به بند هایی نظیر فسخ یک طرفه نیز توجه زیادی دارند و حتی شنیده می گردد یکی از دلایل عدم توافق مغانلو با پرسپولیسی ها تا به این جای کار تقاضای این بازیکن به درج بند جدایی درصورت دریافت پیشنهاد خارجی در قراردادش و مخالفت سرخ ها بوده است.

کنعانی زادگان هم یکی از بازیکنانی است که در ابتدای قراردادش بند جدایی درصورت وجود پیشنهاد خارجی را قرار داده است و حالا در تمدید قراردادش برای قرار دادن این بند با مدیران سرخ به مشکل برمی خورد و حتی اگر بنا باشد این بند در قرارداد مدافع ملی پوش سرخ ها قرار بگیرد قطعا رقم قابل توجهی بابت این جدایی در نظر گرفته می گردد و این موضوع یکی از مسائل کنعانی برای تمدید قراردادش است.

کنعانی زادگان که می داند درصورت درخشش در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین رقابت های تیم ملی فوتبال کشورمان می تواند به یک تیم خوب خارجی نقل مکان کند، نمی خواهد با تمدید قرارداد جدایی را برای خودش سخت کند و حالا با امروز و فردا کردن باشگاه میخواهد تا به نوعی مدیران را در تنگنا قرار دهد و آن ها حاضر شوند شروط او را در قراردادش بگنجانند.

البته با شناختی که از سمیعی و دستیارانش به دست آمده بعید است آن ها حاضر شوند در فشار، مواردی را بپذیرند که در قبال سایر بازیکنان رد نموده بودند و با این حساب باید منتظر ماند و دید انتها این کشمکش طرفین به کجا کشیده می گردد.

فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1616

به "رنگ خطر برای پرسپولیس؛ کنعانی زادگان جدا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ خطر برای پرسپولیس؛ کنعانی زادگان جدا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید