زیدان برای پسرانش پارتی بازی می نماید؟

به گزارش سافاری رو، ورزش سه: رئال بیش از یک هفته است که اردوی آماده سازی خود برای فصل آینده را در کانادا و آمریکا برپا نموده و دو بازی محبت آمیز برابر PSG و چلسی نیز انجام داده است. رئالی ها فردا نیز برابر بایرن صف آرایی خواهند کرد.

زیدان برای پسرانش پارتی بازی می نماید؟

نکته جالب اما حضور انزو و لوکا، دو فرزند زیدان، سرمربی رئال در این اردو است که هر دو برای تیم های پایه ای رئال بازی می نمایند. هر دو نیز در پرونده جذب غیر قانونی بازیکنان زیر 18 سال رئال مادرید از جمله موارد اتهامی فیفا به کهکشانی ها هستند.

Frankfurter Allgemeine Zeitung در همین رابطه امروز با تیتر پارتی بازی زیدان، به حضور دو فرزند وی در اردوی رئال واکنش نشان داده است. این نشریه علت حضور انزو و لوکا در اردوی پیش فصل رئال را نام و شهرت پدرشان عنوان نموده و اینکه هر مربی دیگری غیر از زیدان، این دو بازیکن را به اردوی آمریکا و کانادا نمی برد.

در گزارش این نشریه قید شده است که انزو، پسر بزرگ زیدان با نام خانوادگی مادرش (فرناندز) برای تیم دوم رئال بازی می نماید و هرگز کیفیتی همچون پدر مشهورش ندارد. انزو برابر پاری سن ژرمن، اولین بازی رسمی خود برای تیم اول رئال را انجام داد.

منبع: برترین ها
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 657

به "زیدان برای پسرانش پارتی بازی می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان برای پسرانش پارتی بازی می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید