ضرب و شتم نیروی اورژانس تهران

به گزارش سافاری رو، سرپرست اورژانس استان تهران از ضرب و شتم نیروی اورژانس استان تهران اطلاع داد.

ضرب و شتم نیروی اورژانس تهران

سرپرست اورژانس استان تهران از ضرب و شتم نیروی اورژانس استان تهران اطلاع داد و گفت: هم اکنون کارشناس حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از این فرد است.

به گزارش فارس، محمد اسماعیل توکلی، سرپرست اورژانس استان تهران از ضرب و شتم نیروی اورژانس استان تهران اطلاع داد و اظهار کرد: حوالی ساعت 6:30 دقیقه صبح امروز (آدینه)، گزارشی مبنی بر حال نامساعد یک شهروند به مرکز 115 اورژانس استان تهران اعلام شد، بلافاصله کارشناسان اورژانس به محل حادثه در خیابان صالحیان در ستارخان اعزام شدند.

توکلی توضیح داد: یکی از کارشناسان اورژانس به فوریت راهی منزل شهروند مددجو می گردد، کارشناس دیگر نیز مشغول پارک آمبولانس درجای مناسب می گردد تا پس از آن با تجهیزات تکمیلی بر بالین مددجو حاضر گردد، متأسفانه در این هنگام پسر جوانی که سرنشین خودروی تیبا بود بدون توجه به اینکه اقدامش می تواند بر مرگ و زندگی شهروند نیازمند اثرگذار باشد مانع از رسیدن این کارشناس به بالین شهروند مددجو می گردد. این پسر جوان با بهانه های واهی مانند اینکه چرا آمبولانس بدون پلاک است؟!! در اینجا برای چه کاری آمده اید؟ و .... با کارشناس درگیری فیزیکی پیدا می نماید و منجر به جراحت شدید از ناحیه ابرو می گردد.

توکلی با بیان اینکه در نهایت درگیری با حضور اهالی محل و عوامل انتظامی سرانجام می یابد و پسر جوان از محل متواری شد، اضافه کرد: هم اکنون کارشناس حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از این فرد است.

سرپرست اورژانس استان تهران شرح داد: متأسفانه به دلایل گوناگون مانند عمر بالای آمبولانس ها و عواملی که مرتبط با زمان خرید آنها است تا به امروز پلاک گذاری به تأخیر افتاده هست اما تمامی این آمبولانس ها دارای کدینگ و آرم و نشانه های اورژانس 115 هستند و هیچ دلیلی، توجیح کننده تعدی به همکاران ما در اورژانس پیش بیمارستانی نمی باشد.

وی با هشدار به کسانی که به واسطه رفتارهای هنجار شکنانه و خلاف عرف و قانون، منجر به درگیری فیزیکی و ضرب و شتم کارشناسان اورژانس و آسیب به این عزیزان می شوند، گفت: هرگونه تعدی به همکاران از مسیرهای قانونی تا تنبیه و مجازات خاطی پیگیری خواهد شد و این سازمان با تمام توان پیگیر احقاق حق همکاران خویش خواهد بود .

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 خرداد 1402 بروزرسانی: 23 خرداد 1402 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2371

به "ضرب و شتم نیروی اورژانس تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرب و شتم نیروی اورژانس تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید