سلامتی و پزشکی

مراقبت از موهای رنگ شده و 10 نکته برای طولانی شدن عمر رنگ مو

بسیاری از خانم ها و حتی آقایانی که موهایشان را رنگ می نمایند، از تغییر رنگ موها بعد از گذشت زمان ناراحت هستند و احساس می نمایند وقت و هزینه ای را که به این کار اختصاص داده اند، هدر رفته است. برای اینکه بتوانید برای مدت زمانی طولانی از رنگ موهایتان به همان...

30 مهر 1399

LG از ماسک هوشمند خود رونمایی کرد

این روزها به دلیل شرایط موجود در جهان و نگرانی بابت همه گیری بیماری کووید 19، بسیاری از مردم بیشتر از گذشته نگران هوایی هستند که تنفس می نماید. با توجه به استفاده روز افزون مردم از ماسک های مختلف، شرکت LG تصمیم گرفته است که از ماسک هوشمند خود رونمایی کند.

27 مهر 1399

شوخی های شبکه های اجتماعی؛ آبی ها دستا بالا!

خبرنگاران: نبض شوخی ها در این زمانه در شبکه های اجتماعی می زند، این مطلب یک گردآوری از شوخی ها با توجه به اتفاقات روز است.

23 مهر 1399

کرونا به وسیله شیر مادر منتقل نمی گردد

نتایج یک تحقیق نشان می دهد: بیماری کووید-19 به وسیله شیر مادر منتقل نمی گردد.

22 مهر 1399

مردی که با ویروس کرونا مشتریان فروشگاه والمارت را در آغوش می گرفت

پلیس آمریکا در حال جستجوی مردی است که مشتریان یک فروشگاه والمارت را در آغوش می گرفته و سپس به آنها می گفت که شما هم ویروس کرونا دارید.

19 مهر 1399

یوگا سپر شما در برابر کروناست

ایرنا/ چندماهی است که ویروس کرونا دنیا را درگیر خود نموده است و تا امروز هیچ درمان قطعی برای آن پیدا نشده است. توصیه های محققان و دانشمندان تنها برای کنترل و کاهش احتمال آسیب است. انجام تمرینات یوگا نیز یکی از همین توصیه هاست. نکته تایید شده از سوی تمام...

18 مهر 1399

برگزاری روز دوم آزمون کارشناسی ارشد پزشکی ، شروع نوبت سوم از ساعت 16

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: روز دوم آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 99 امروز 24 مرداد ماه در دو نوبت صبح و ظهر برگزار می گردد.

13 مهر 1399

خبرنگاران پیش بینی ابتلای نوزادان به دیابت نوع یک امکانپذیر شد

تهران- خبرنگاران- محققان راهکار جدیدی ابداع کردند که امکان پیش بینی ابتلای نوزادان به دیابت نوع یک را با دقت بالا فراهم می کند.

10 مهر 1399

حرفه آموزی واشتغال زندانیان اولویت اصلی اداره کل زندان های استان تهران است

سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های استان تهران در بازدید از زندان رجایی شهر بر حرکت جهادی در فعالیت های فرهنگی اصلاحی تربیتی، حرفه آموزی و اشتغال تاکید کرده، کارآفرینی، حرفه آموزی و اشتغال زندانیان را اولویت اصلی برنامه ها برشمرد.

7 مهر 1399

چاره ای جز کنار آمدن با شرایط کنونی نداریم، هنوز منتظر پاداش هستیم

مصطفی حسین خانی مدعی وزن 74 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد که این روزها به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی اردوهای تیم ملی، تمرینات خود را بصورت انفرادی برگزار می نماید به خبرنگاران گفت: نزدیک به 6 ماه است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اردوهای تیم ملی، مجبوریم...

6 مهر 1399

آکادمی رانندگی خوب را چگونه انتخاب کنیم؟

خبرنگاران: به طور کلی باید بگوییم که یادگیری رانندگی یکی از مهم ترین مهارت های هر فردی است که باید به درست ترین و اصولی ترین حالت ممکن اتفاق بیفتد. طبیعی است که برخورداری از مهارت رانندگی درست و قانون مندانه وظیفه هر شهروندی است که به دریافت گواهینامه...

3 مهر 1399

کمبود لوازم پزشکی ضروری در اتحادیه اروپا از موانع احتمالی واکسیناسیون گسترده کرونا

اتحادیه اروپا ضمن هشدار به کشورهای عضو خود نسبت به خطر کمبود تجهیزات مهم برای اجرای گسترده واکسیناسیون کووید-19، اظهار داشت: کمبود تجهیزات حیاتی در اتحادیه اروپا می تواند مانع از کمپین های ایمن سازی کرونا در آینده گردد.

31 شهریور 1399

شرایط طبیعت گردی و کمپینگ امن در روزهای کرونایی

ایسنا/ در این خبر شرایط طبیعت گردی و کمپینگ امن در روزهای کرونایی به طور کامل توضیح داده شده است.

31 شهریور 1399

آزمون: نظری در خصوص قهرمانی پرسپولیس ندارم، دلم برای تیم ملی تنگ شده

آقای گل لیگ روسیه گفت: هر گلی که زدم از نظر من با ارزش است و با هر گل مزد زحماتم را گرفتم.

30 شهریور 1399

چه کسی از سیم کارت های بی هویت سود می برد؟

سبد خانوار به شما تعلق گرفت، واریز بسته حمایتی دولت، رجیستری تلفن همراه، ثبت نام از لینک زیر این ها تنها چند نمونه پیامی هستند که فریبکاران با تحریک کنجکاوی افراد را به صفحات جعلی خود می کشانند و حسابشان را خالی می کنند. همان پیام هایی که تا چند ماه پیش...

30 شهریور 1399

نتیجه جدیدترین تست کرونای بولسونارو هم مثبت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، نتیجه جدیدترین آزمایش کرونای ژایر بولسونارو رئیس جمهور برزیل نیز مثبت اعلام شد.

28 شهریور 1399

پرسنل شهرداری به خصوص نیرو های خدماتی از مظلوم ترین قشر جامعه هستند

شهردار هشترود گفت: پرسنل شهرداری به خصوص نیرو های خدماتی از مظلوم ترین قشر جامعه هستند، چرا که رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی از سوی برخی شهروندان و به زمین انداختن ماسک و دستکش رابطه مستقیمی با بیماری کرونا داشته و باید مورد توجه قرار گیرد.

27 شهریور 1399

رویداد ایده بازار خوراک و نوشیدنی در دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد

چهارمین دوره رویداد ایده بازار خوراک و نوشیدنی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

23 شهریور 1399

زردچوبه؛ ویروس ها را قتل عام می نماید

مطالعات نشان می دهد کورکومین می تواند از آلودگی سلول ها به ویروس های قابل انتقال دستگاه گوارش (TGEV) جلوگیری نماید. مصرف این ترکیب در دوز بالا به نابودی ذرات ویروس منجر می گردد.

22 شهریور 1399

حالت تهوع در ماشین؛ راه های کنترل و مقابله

خبرنگاران: اگر شما هم مسافرت رفتنتان با سرگیجه و حالت تهوع تلخ می شود، این مطلب را بخوانید. به رغم وجود بیماری کرونا و وقفه ای چند ماهه که در سفر ها صورت گرفت، با پایان یافتن امتحانات مدارس، بسیاری راه سفر را در پیش گرفته اند تا خستگی ماه ها در خانه ماندن...

21 شهریور 1399
تعداد: (247)