قدردانی از تهرانی ها برای عدم حضور در سازمان بهشت زهرا (س)

به گزارش سافاری رو، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از عدم حضور شهروندان تهرانی برای برگزاری مراسم پنجشنبه و جمعه آخر سال با توجه به شیوع کروناویروس قدردانی کرد.

قدردانی از تهرانی ها برای عدم حضور در سازمان بهشت زهرا (س)

به گزارش سافاری رو، سعید خال در تشریح آخرین شرایط ترافیک سازمان بهشت زهرا (س) گفت: خوشبختانه با همکاری که مردم داشتند از صبح امروز سازمان بهشت زهرا (س) خلوت است و امیدواریم مردم به همکاری خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: امسال در نوروز مراسم تحویل سال در گلزار شهدا انجام نخواهد شد و برای عدم برگزاری مراسم پنجشنبه و جمعه آخر سال در سازمان بهشت زهرا (س) دیروز مصوبه استانداری تهران را دریافت کردیم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) خطاب به والدین شهدا اظهار کرد: والدین شهدا سرمایه های گرانقدر ما هستند و با توجه به این که کرونا ویروس افراد با سن بالا را بیشتر در معرض خطر قرار می دهد، از همه این عزیزان درخواست می کنیم امسال بر سر سفره هفت سین در خانه ها بنشینند و دعا کنند با همت ملی این ویروس را شکست دهیم.

خال در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: باید از مردم فهیم و خوب کشور قدردانی کنم که به توصیه های سازمان بهشت زهرا (س) توجه کردند و برای مراسم پنجشنبه و جمعه آخر سال به بهشت زهرا (س) نیامدند، اما این فرایند باید ادامه پیدا کند؛ لذا استدعا دارم امروز و فردا و روزهای آینده همچنان به توصیه ها توجه کنند و زیارت اهل قبور را به زمان دیگری در بهار موکول کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 963

به "قدردانی از تهرانی ها برای عدم حضور در سازمان بهشت زهرا (س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی از تهرانی ها برای عدم حضور در سازمان بهشت زهرا (س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید