ماجرای مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان چه بود؟

به گزارش سافاری رو، مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان به شایعه مسمومیت تعدادی از دانشجویان واکنش نشان داد.

ماجرای مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان چه بود؟

به گزارش گروه استان ها سافاری رو، طی روزهای اخیر خبری مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه لرستان پس از استفاده از غذای سلف دانشگاه در فضای مجازی منتشر شد که به همین دلیل به سراغ مسئولان دانشگاه لرستان رفتیم که بفهمیم ماجرا از چه قرار است.

حجت گراوند مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان در این رابطه گفت:صادقانه بگویم خبر مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان کذب محض است و براساس شایعه و شیطنت های دانشجویی در فضای مجازی منتشر شده است.

وی اضافه کرد: روز گذشته پس از انتشار خبری مبنی بر مسمومیت دانشجویان خوابگاه ولیعصر یک دانشگاه لرستان به همراه رئیس اداره تغذیه دانشگاه از این خوابگاه بازدید کردیم که متاسفانه مسمومیت صحت نداشت بلکه دو نفر از دانشجویان بر اثر سرماخوردگی که در این فصل طبیعی است دچار سرگیجه و تهوع بودند که به بیمارستان مراجعه کردند.

مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان عنوان نمود: در خبر منتشر شده بیان شده بود که مسمومیت بر اثر جوجه کباب سلف بوده است این در حالی است که دو هزار و 300 نفر پرس این غذا همزمان بین 7 خوابگاه دیگر توزیع شده و هیچ گونه گزارشی از مسمومیت به دست مسئولان دانشگاه نرسید ولی متاسفانه شایعات خبراز مسمومیت 80تا 120نفر بر اثر غذای سلف می داد.

وی اعلام کرد: متاسفانه پس از بازید از خوابگاه ولیعصر و اتاق دانشجویان بیمار وضعیت بهداشتی اتاق بسیار نامناسب بود که با آنها صحبت کردیم که برای سلامتی خودشان بهداشت را رعایت نمایند و از این دانشجویان عیادت هم کردیم.

گراوند گفت: البته ناگفته نماند این آقایان علاوه بر سرماخوردگی نمی دانیم قبل از اینکه دچار سرگیجه و حالت تهوع شوند چه چیزی خورده بودند که در این رابطه ما نمی توانیم قضاوت کنیم ولی خبر براثر مسمومیت غذایی کذب است.

وی توضیح داد: دیدگاه کلیه مسئولان دانشگاه این است که دانشجویان عضوی از خانواده خودشان و امانت هستند بر همین اساس کلیه عوامل دانشگاه کوشش می نمایند دانشجویان از لحاظ رفاهی و معیشتی هیچ گونه کمبودی نداشته باشند.

مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان خاطر نشان کرد: دانشجویان همیشه از گذشته تاکنون نسبت به غذا، خوابگاه و سرویس دانشگاه معترض هستند ولی در دانشگاه لرستان سعی شده است علی رغم مسائل بودجه ای کشور دانشجویان به لحاظ رفاهی و خدماتی احساس کمبود ننمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 590

به "ماجرای مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید