مدیر وزارت ورزش و سه پست همزمان، حس مسئولیت عظیم روی دوش عظیمی!

به گزارش سافاری رو، بازنشستگی منوچهر پورحسن در سازمان لیگ والیبال باعث شد تا شهرام عظیمی از وزارت ورزش راهی فدراسیون والیبال شود و به عنوان سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات در فدراسیون والیبال شروع به کار کند.

مدیر وزارت ورزش و سه پست همزمان، حس مسئولیت عظیم روی دوش عظیمی!

عظیمی که سابقه والیبالی ندارد با انتخاب محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال از وزارت ورزش راهی این فدراسیون شد. وی در دوران حضور سعادتمند در وزارت ورزش نیز در بخش کمیته استعدادیابی مشغول فعالیت بود و مدتی نیز در فدراسیون ورزش های رزمی به عنوان سرپرست حضور داشت. با رفتن احمد سعادتمند به باشگاه استقلال، عظیمی نیز در کنار سمت فعالیتش در فدراسیون والیبال با حکم سعادتمند به عنوان قائم مقام و معاون مالی - اداری استقلال منصوب شد.

اما خبر انتصاب عظیمی از سوی باشگاه استقلال به صورت رسمی منتشر نشد. عظیمی در مصاحبه با سافاری رو در پاسخ به این سئوال که حضور همزمان در فدراسیون والیبال و باشگاه استقلال که هر دو بسیار پرمشغله هستند، شاید از توان شما خارج باشد، گفت: این پیش داوری شماست، ان شاءالله با فضل الهی و راهنمایی های شما و متخصصان، تلاش می کنم عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

عظیمی در پاسخ به این سئوال که از صحبت شما این طور برداشت می شود که قصد کناره گیری از والیبال را ندارید و همزمان در دو سمت به کار خود ادامه خواهید داد، گفت: برداشت شما قابل احترام است اما هنوز به نتیجه نرسیده ام و مشورتی با من انجام نشده است. هر زمان که نظر من را بخواهند، اعلام خواهم کرد.

عظیمی که اختلالی در انجام دو پست مهم در والیبال و باشگاه استقلال نمی داند در وزارت ورزش نیز در پست معاون بین الملل مشغول به فعالیت است. فردی با سه پست مهم در ورزش کشور فعالیت دارد و معین نیست بر چه اساسی این سه مسئولیت را به طور همزمان دارد!

عظیمی در نخستین گام در فدراسیون والیبال، بندی جنجالی را وارد آیین نامه مسابقات لیگ برتر کرد که با واکنش رسانه ها در هیات رئیسه نیز تایید نشد و همچنان تکلیف آیین نامه معین نیست. عظیمی با توجه به حضورش در وزارت ورزش روزانه حدود دو ساعت در فدراسیون والیبال حضور دارد و شاید علاوه بر عدم تخصص کافی، همین دلیل اصلی برای عدم تمرکز او بر اوضاع لیگ برتر والیبال است.

شهرام عظیمی با در اختیار داشتن سه پست در باشگاه استقلال، وزارت ورزش و فدراسیون والیبال مشغول به کار است و ظاهراً ورزش ایران و والیبال به شدت با کمبود نیروی کار روبرو است!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1187

به "مدیر وزارت ورزش و سه پست همزمان، حس مسئولیت عظیم روی دوش عظیمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر وزارت ورزش و سه پست همزمان، حس مسئولیت عظیم روی دوش عظیمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید