پدرو میشل: تمام قطری ها می خواهند ما با جواز صعود از تهران برگردیم

به گزارش سافاری رو، پدرو میشل، بازیکن تیم السد قطر از رویای خود برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی برگشت برابر پرسپولیس گفت.

پدرو میشل: تمام قطری ها می خواهند ما با جواز صعود از تهران برگردیم

به گزارش سافاری رو، پدرو میشل درباره بازی برگشت تیم السد دوحه برابر پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس به روزنامه استاد الدوحه قطر گفت: هدف فعلی ما یک چیز و آن هم پیروزی بر پرسپولیس است. ما در تمام طول 90 دقیقه این بازی باید خودمان را برای رسیدن به آینده بزرگ اثبات کنیم زیرا اندیشه بسیاری از طرفداران با ماست. به ثمر رسیدن یک گل تمام شرایط این بازی را تغییر می دهد و بازیکنان السد قادر هستند چالش بزرگ بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به سود خود تمام نمایند.

بازیکن تیم السد ادامه داد: ما در حال حاضر به لیگ ستارگان قطر فکر نمی کنیم و تمام تمرکز ما معطوف بازی با پرسپولیس شده است. به این فکر می کنیم که چگونه راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شویم. این یک رقابت مهم برای السد و تمامی بازیکنان است. صعود به فینال برای این باشگاه بزرگ و بازیکنانش یک رکورد است و برای رسیدن به آن تمرکز و کوشش می کنیم. السد تیم خوبی است و می دانیم پرسپولیس هم تیم قدرتمندی محسوب می گردد. آماده این رقابت می شویم و این فقط یک حرف نیست. توانمندی های لازم را در بازیکنان السد می بینم.

پدرو میشل اضافه کرد: اعتماد طرفداران السد باعث می گردد تا در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در زمین پرسپولیس انگیزه مضاعفی داشته باشیم. می دانم که تمامی طرفداران فوتبال قطر از السد حمایت می نمایند و می خواهند ما با جواز صعود از تهران بازگردیم. ما به عنوان بازیکنان السد برای رسیدن به آن مبارزه خواهیم کرد. السد دارای بازیکنان خوبی است و همه روی روحیه مبارزه السد تکیه می کنیم. چالش و رقابت اصلی ما در حال حاضر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا است. کادر فنی و طرفداران تیم فوتبال السد به دنبال این هدف هستند.

تیم السد در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت نیز ساعت 18:30 دقیقه اول آبان در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد. بازگشت ژاوی در شب شروع آماده سازی السد برای رویارویی با پرسپولیس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 134

به "پدرو میشل: تمام قطری ها می خواهند ما با جواز صعود از تهران برگردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدرو میشل: تمام قطری ها می خواهند ما با جواز صعود از تهران برگردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید