چشم انداز خبری در میامی تبیین گردد

به گزارش سافاری رو، محمدمهدی کریمی عصر سه شنبه در جلسه گرامیداشت روز خبرنگار در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ضمن بیان اینکه خبرنگاران باید با تبیین راهبرد و چشم انداز به کارشان ارزش بالایی ببخشند، تأکید کرد: مهم ترین اقدام خبرنگاران تحلیل و بررسی ظرفیت ها و مشکلات هر منطقه است که می تواند اطلاع رسانی به موقع و صحیح را برای رفع موانع به ارمغان آورد.

چشم انداز خبری در میامی تبیین گردد

وی اضافه کرد: حرفه خبرنگاری باکار روابط عمومی تفاوت دارد و استقلال در کار خبر بیشتر به چشم می خورد و سافاری رو درواقع باید تحلیل های خبری داشته باشند.

توسعه فرایندی چندگانه

فرماندار میامی با اشاره به اهمیت ارتباط بین مسئولان و سافاری رو، توضیح داد: همکاری در حوزه خبر به گونه ای باشد که منابع خبر به صورت معتبر و اصلی باشد و در این حوزه نقد منصفانه جایگزین جنگ رسانه ای گردد.

کریمی توسعه هر منطقه را فرآیندی چندگانه دانست و اضافه کرد: برای توسعه هر منطقه باید مردم، مسئولان و رسانه ها در کنار همدیگر کوشش نمایند و نقش سافاری رو در سوق دادن جامعه به سمت توسعه و پیشرفت بسیار اهمیت دارد.

وی بابیان اینکه نیاز امروز جامعه در فعالیت حوزه اشتغال است، اضافه کرد: فعالان رسانه ای تمام کوشش خود را درزمینهٔ اشتغال به کارگیرند تا بتوان گام بلندی در رفع بیکاری جامعه برداشته گردد.

فرماندار میامی با اشاره به اینکه خبرنگار درواقع کارآفرینی برای خودش است، خاطرنشان کرد: در صورت ارائه طرح هایی که از سوی دولت به عناوین مختلف قابل حمایت باشد فرمانداری این ظرفیت را فراهم خواهد نمود تا از این طرح ها حمایت گردد تا بخشی از مشکلات سافاری رو نیز برطرف گردد.

ضرورت رسیدگی به مشکلات سافاری رو

عضو هیئت رئیسه خانه مطبوعات استان سمنان نیز در این جلسه خبر را مهم ترین رکن اطلاع رسانی دانست و خاطرنشان کرد: امروزه باید از کوچک ترین اخبار بهترین و کاربردی ترین خبرها را تولید کرد و کشورهای پیشرفته نیز فعالیت رسانه ای را عاملی برای پیشرفت و توسعه کشور خود می دانند.

رضا مهدیان بابیان اینکه مسئولان به سافاری رو به چشم روابط عمومی نگاه ننمایند، خاطرنشان کرد:سافاری رو پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و این انتظار از دستگاه های اجرایی می رود که نسبت به سافاری رو و تقدیر از کوشش های آنان نگاه ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه به دغدغه های سافاری رو استان سمنان و میامی اشاره نمود و خاطرنشان کرد: مسکن سافاری رو یکی از دغدغه های اصلی این قشر است و امیدواریم مسئولان نگاه مثبتی به فراهم کردن تمهیدات لازم برای رفع این مشکل داشته باشند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 8 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 109

به "چشم انداز خبری در میامی تبیین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم انداز خبری در میامی تبیین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید