تور روسیه: یاری لهستان به آلمان برای رهایی از نفت روسیه

به گزارش سافاری رو، به گزارش خبرنگاران، روز دوشنبه وزیر اقلیم لهستان گفت که میخواهد به آلمان یاری کند تا وابستگی خود را به نفت روسیه از بین ببرد. او گفت که امیدوار است اتحادیه اروپا تا سرانجام سال میلادی نفت روسیه را به طور کامل تحریم کند.

تور روسیه: یاری لهستان به آلمان برای رهایی از نفت روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به نقل از رویترز، لهستان از اتخاذ اقدامات سخت گیرانه علیه روسیه حمایت می نماید. اما از آنجا که بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به انرژی روسیه بسیار متکی هستند، به نظر می رسد در خصوص نحوه اعمال تحریم ها اختلاف نظر وجود دارد.

آنا مسکوا، وزیر اقلیم لهستان گفت: ما آماده حمایت از آلمان برای تحقق اهداف خود در راستای قطع واردات انرژی از روسیه هستیم. امیدوارم پس از این نفت روسیه جزء تحریم ها قرار بگیرد.

هفته گذشته، روسیه منابع گاز خود را به بلغارستان و لهستان قطع کرد. پس از اینکه بلغارستان و لهستان قبول نکردند که گاز روسیه را در واحد روبل این کشور خریداری نمایند روسیه صادرات گاز خود را به این دو کشور متوقف کرد.

وزیر اقلیم لهستان پیش تر اشاره نمود که بعضی کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مقابل تحریم های سخت گیرانه تر علیه گاز روسیه مقاومت می نمایند. مهم ترین آنها اتریش، آلمان و مجارستان هستند. بعلاوه گفت که اتحادیه اروپا باید کشورهایی را که گاز روسیه را در واحد روبل خریداری می نمایند، جریمه کند.

این مقام لهستانی از اتحادیه اروپا می خواهد که زمان معینی را برای قطع واردات از روسیه اعلام کند و بگوید دقیقا از چه زمانی اعضای اتحادیه نمی توانند از روسیه گاز وارد نمایند. او گفت: ما می خواهیم مجموعه این تحریم ها شامل یک تاریخ معین و بخصوص برای همه کشورها باشد. این مجموعه تحریم بعلاوه نباید هیچ گونه خلأ و کاستی داشته باشد.

آخرین اخبار مالی دنیا را از صفحه اقتصاد دنیا خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2199

به "تور روسیه: یاری لهستان به آلمان برای رهایی از نفت روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه: یاری لهستان به آلمان برای رهایی از نفت روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید