گاهِ نقد به پله هفتم رسید

به گزارش سافاری رو، به گزارش خبرنگاران ، در این شماره در گفت وگو با احمد شاکری، علی اصغر عزتی پاک و کامران پارسی نژاد به شرایط رمان های دینی پرداخته شده است.

گاهِ نقد به پله هفتم رسید

سرمقاله این شماره را حسین زحمتکش زنجانی با اسم داستان داستان نویسی ایران نوشته است که در بخشی از این مطلب می خوانیم: نویسنده داستان به اسم کنشگر، در نهایت خودش به سوژه داستان تبدیل می گردد و این همانی است که بعضی اندیشمندان از آن با اسم متنی شدن سوژه در داستان یاد می نمایند.

بعلاوه در این شماره به آنالیز و نقد کتاب های مانند برادر انگلستان، مستوری، ارتداد، طریق بسمل شدن، هرس، ر ه ش، کافه پیپ و هیچ دوستی به جر کوهستان پرداخته شده است.

گفتار، جستار، نوشتار، هشدار، ملاقات، نقدوار و پیوست بخش های گوناگون این شماره هستند که هرکدام از زاویه ای متفاوت به رمان دینی و ویژگی های آن و نمونه های مختلف در آینۀ کتاب ها نگریسته اند.

هفتمین شماره ماهنامه گاهِ نقد به مدیر مسئولی مهدی حسین زاده یزدی و سردبیری حسین زحمتکش زنجانی در 288 صفحه و به بهای 60 هزار تومان راهی کیوسک های مطبوعاتی و کتابفروشی ها شده است.

این مجله به همت سامانه کارشناسی کتاب مجمع ناشران انقلاب اسلامی، با توجه به خلأ موجود در نقد تخصصی حوزه های مختلف کتاب تدوین و در حوزه های گوناگون ادبیات داستانی، تاریخ، علوم اجتماعی، فلسفه، زبان فارسی و درست نویسی، روان شناسی و دین عرضه خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1919

به "گاهِ نقد به پله هفتم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاهِ نقد به پله هفتم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید