اقدام عجیب ساری پس از باخت سنگین چلسی مقابل بورنموث

به گزارش سافاری رو، سرمربی تیم فوتبال چلسی پس از شکست سنگین مردانش در خانه بورنموث اقدامی غیرمنتظره انجام داد که برای خبرنگاران سؤال برانگیز بود.

اقدام عجیب ساری پس از باخت سنگین چلسی مقابل بورنموث

به گزارش سافاری رو، شب گذشته (چهارشنبه) برای تیم فوتبال چلسی شبی برای فراموش کردن بود. شاگردان مائوریتزیو ساری در دیداری خارج از خانه از هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس، مقابل بورنموث میانه جدولی با نتیجه عجیب 4 بر صفر تن به شکست دادند که سنگین ترین باخت شان از سال 1996 بود. هر 4 گل این بازی در نیمه دوم رقم خورد. اتفاق عجیب دیگری که در حاشیه این بازی رخ داد این بود که در خاتمه مسابقه ساری تمام دستیارانش را از رختکن بیرون کرد تا تنهایی و نزدیک به یک ساعت با بازیکنانش صحبت کرد و پس از آن هم در کنفرانس خبری شرکت کرد.

ساری در کنفرانس خبری گفت که از بازیکنانش خواسته به او بگویند چرا در نیمه دوم آنقدر از هم پاشیده بازی کردند. او گفت: من می خواستم به تنهایی با بازیکنانم حرف بزنم، بدون حضور هیچ شخص دیگری. لازم بود یکسری چیزها را بفهمم. اینقدر تفاوت در شیوه بازی یک تیم از یک نیمه تا نیمه دیگر غیرممکن است. من واقعاً نمی توانم درک کنم که چرا؟ دقیقاً نمی دانم چه اتفاقی افتاد. فردا می خواهم یک بار دیگر شانسم را امتحان کنم چون ما می خواهیم مشکل را حل کنیم. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم اما در نیمه دوم بعد از تنها دو دقیقه از آغاز بازی گل خوردیم و بعد از آن دست از بازی کردن کشیدیم. بازیکنان ما برای خودشان بازی می کردند نه برای تیم و دفاع نمی کردند. فهمیدن اینکه چه اتفاقی افتاد واقعاً سخت است.

ساری اضافه نمود: چیزی که من در نیمه اول دیدم، وجود یکسری مسائل بود که در نیمه دوم امکان رفع کردن شان وجود داشت. ما هنوز 43 دقیقه وقت داشتیم پس می شد مشکل را حل کنیم اما نه با چنین واکنشی. به همین دلیل می گویم نمی توانم درک کنم چرا. بعد از بازی هم می خواستم دلیل همین موضوع را بفهمم. بلافاصله پس از بازی با بازیکنان صحبت کردم اما برای آنها هم سخت است که دلیلش را بگویند. من فردا دوباره از آنها می پرسم چون باید بفهمم که چرا این اتفاق رخ داد. من باید این مشکل را حل کنم.

ساری در پاسخ به این سؤال که آیا مشکل کار بیش از اندازه قابل پیش بینی بودن سیستم بازی چلسی است، عنوان نمود: خیر. بازی کردن مقابل چلسی برای تیم های دیگر کار آسانی نیست. من فکر می کنم که ما در نیمه اول بازی بسیار خوبی انجام دادیم و فقط در فاز هجومی مسائلی داشتیم. ما باید از طرفداران مان عذرخواهی کنیم. امکان باخت در هر مسابقه ای وجود دارد اما نه به این شکل. باید مشکل را حل کنیم. باید بفهمیم ایراد کار کجاست. احساس می کنم جایگاهم به خطر افتاده؟ خیر. من فقط احساس سرخوردگی می کنم و تحت فشار نیستم. من تأثیر کارم را بر بازی تیم نمی بینم و به همین دلیل ناراحتم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 208

به "اقدام عجیب ساری پس از باخت سنگین چلسی مقابل بورنموث" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب ساری پس از باخت سنگین چلسی مقابل بورنموث"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید