اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نزسا طراحی و ساخته شد

به گزارش سافاری رو، جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه از طراحی و ساخت اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نیروی زمینی سپاه خبر داد.

اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نزسا طراحی و ساخته شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سردار سرتیپ دوم پاسدار قربان محمد اشعری جانشین معاون عملیات نیروی زمینی سپاه درباره اقدامات معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: اقدامات گسترده ای از سوی معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا اجرا شده است.

وی اضافه نمود: ابلاغ آماده باش 100 درصدی به همه نیرو ها برای ضدعفونی مناطق مختلف کشور از جمله این اقدامات است.

سردار اشعری با اشاره به نوآوری های نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا؛ تاکید کرد: طراحی و ساخت اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نیروی زمینی سپاه اجرا شده است که این سامانه مجهز به فن توربو برای انجام عملیات پاکسازی محیطی است.

جانشین معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه با بیان اهمیت ساز و کار ضدعفونی و گندزدایی محیطی در مناطق مختلف کشور؛ ادامه داد: برای تسهیل در امر پاکسازی و ضدعفونی در مناطق مختلف کشور مخزن آب و پمپ فشار قوی بر روی خودرو های معمولی و تویوتا برای پاکسازی و گندزدایی نصب شده است.

سردار اشعری با بیان ابعاد و تعداد تجهیزات و ادوات بکار گرفته شده برای مقابله با ویروس کرونا توسط قرارگاه های ده گانه نیروی زمینی سپاه عنوان داشت: قرارگاه های ده گانه نیروی زمینی سپاه قریب به یک هزار و 700 دستگاه از تجهیزات و ادوات خود را برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفتند. تعداد یگان های عمل کننده نیروی زمینی سپاه برای ضدعفونی و پاکسازی مناطق 127 یگان بوده است که قریب به سه هزار نقطه را در سراسر کشور ضدعفونی کردند.

وی در سرانجام با بیان ساز و کار اجرای مأموریت پاکسازی در مناطق مختلف کشور؛ گفت: تهیه 21 هزار و 945 ماسک، توزیع 4 هزار و 100 دست لباس حفاظتی، تأمین و توزیع 125 هزار و 350 جفت دستکش، تأمین و توزیع قریب به یک میلیون و 400 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده از دیگر اقدامات نیروی زمینی سپاه در سراسر کشور برای مقابله با ویروس کرونا بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1103

به "اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نزسا طراحی و ساخته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین نمونه سامانه مه پاش خودرویی در نزسا طراحی و ساخته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید