این رنگ ها در دیوار آشپزخانه شما را چاق می نماید

به گزارش سافاری رو، آیا می دانید رنگ ها می توانند شما را به افزایش یا کاهش وزن ترغیب نمایند؟

این رنگ ها در دیوار آشپزخانه شما را چاق می نماید

خیلی ها همواره دنبال رنگ مناسب برای آشپزخانه هستند چون اعتقاد دارند که آشپزخانه روح خانه است. از نظر علمی ثابت شده که رنگ ها تاثیر عجیبی بر آرامش روح و روان شما دارند. استفاده از رنگ مناسب در هر بخش از خانه می تواند باعث آرامش روحی یا حتی برعکس، برهم خوردن آرامش روانی شما گردد. در این بخش از مجله اینترنتی دلتا رنگ مناسب برای آشپزخانه را به شما معرفی می کنیم.

رنگ قرمز، محرک عجیبی برای اشتها

اگر قصد چاق شدن دارید، بدون شک رنگ قرمز می تواند برترین محرک برای افزایش اشتهای شما باشد. عشق، گرما و راحتی را می توانید با رنگ قرمز مهمان آشپزخانه خود کنید. حتی می توانید با ترکیب این رنگ، با رنگ های دیگر مثل سفید، حس آرامش را با حس عشق تلفیق کنید.

رنگ نارنجی، رنگ مناسب برای آشپزخانه

تا به حال به ترکیب رنگ مکان هایی مانند رستوران و فست فودی ها دقت نموده اید؟ بیشتر اماکنی که سر و کار زیادی با غذا و اشتهای مردم دارند، برای ایجاد نیروی محرکه قوی در میل غذایی آن ها از رنگ های گرمی مانند نارنجی استفاده می نمایند. ترکیب رنگ نارنجی با مشکی علاوه بر زیبایی و مجذوب کنندهیت خاصی که به آشپزخانه شما می بخشد، بی میزان اشتهای شما را برای خوردن زیاد می نماید و کاملا رنگ مناسب برای آشپزخانه هستند.

رنگ سفید، مناسب آشپزخانه های لوکس

بدون شک یکی از رنگ های پر هواداری که استایل و شخصیت لوکسی به آشپزخانه شما می بخشد، رنگ سفید است. اما این تنها تاثیر رنگ سفید نیست. هیچ کسی نمی تواند در مقابل آرامشی که رنگ سفید به همراه خودش می آورد، مقاومت کند! این در حالی است که آشپزخانه های تماما سفید، مثل دیوار سفید، سقف سفید، کابینت های سفید و حتی پیشخان سفید این روزها بسیار محبوب و پر هوادار شده است.

رنگ قهوه ای، رنگی که همواره مد است

از روزی که انسان آغاز به استفاده از رنگ ها نموده است، رنگ قهوه ای همواره جلوه گاه مادر زمین و طبیعت برایش بوده است. بدون شک استفاده از این رنگ در تم آشپزخانه، فضایی زمین به آشپزخانه شما می بخشد و می تواند به عنوان دیگر رنگ مناسب برای آشپزخانه در این فهرست قرار بگیرد.

رنگ آبی، رنگ زندگی

قطعا رنگ آبی، رنگ مناسب برای آشپزخانه است. آبی همواره رنگ زندگی و شادی بوده است. روح شما هرچه شادتر باشد، اشتهای شما هم بیشتر می گردد. این رنگ که هیچ وقت هم از مد نمی افتد، آشپزخانه شما را دلبازتر نشان می دهد، درحالی که ترکیب آن با رنگ های دیگری از همین تم ولی تیره تر، مجذوب کنندهیت آشپزخانه شما را دو چندان می نماید.

رنگ زرد، آرامش بخش روح و روان شما

این رنگ دلربای آرامش بخش، از نظر طراحان دکوراسیون یکی از مناسب ترین رنگ ها برای آشپزخانه شماست. ترکیب این رنگ با کابینت های چوبی یا کابینت های طرح چوب می تواند تاثیر عمیقی روی آرامش فضای آشپزخانه بگذارد. آیا اشتهای شما در فضایی مملو از آرامش بیشتر نمی گردد؟

پیشنهاد مطالعه: مطلب چه کنیم تا ساختمان مجذوب کننده تری داشته باشیم؟ را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 17 فروردین 1402 بروزرسانی: 17 فروردین 1402 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2344

به "این رنگ ها در دیوار آشپزخانه شما را چاق می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این رنگ ها در دیوار آشپزخانه شما را چاق می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید