تست شخصیت شناسی ، این بار از روی نقاشی های ناخودآگاه

به گزارش سافاری رو، خبرنگاران : انواع تست شخصیت شناسی برای پی بردن به رازهای شخصیتی وجود دارد.

تست شخصیت شناسی ، این بار از روی نقاشی های ناخودآگاه

نقاشی های ناخودآگاه که می کشید پر از اسرار شخصیتی است. این تست شخصیت شناسی را انجام دهید تا ببینید چه شخصیتی دارید.

به گزارش خبرنگاران، با روانشناسی نقاشی های ناخودآگاه و تصاویری که به صورت ناخودآگاه و در زمان حواس پرتی روی کاغذ ترسیم می کنید بیشتر آشنا شوید.

به گفته بسیاری از خط شناسان و روان شناسان، افراد در موقعیت های متفاوتی این نقاشی ها را می کِشند، به عنوان مثال وقتی تلفنی صحبت می نمایند، یا به سخنرانی گوش می دهند و یا یادداشت بر می دارند؛ و در هنگام کشیدن چنین نقاشی هایی به چیز دیگری می اندیشند و ابداً متوجه حرکت قلم بر روی کاغذ نیستند.

روان شناسان تجزیه و تحلیل های زیادی را بر روی این نقاشی ها انجام داده اند و معتقدند که همچون دست خط ها، این خطوط درهم و مبهم نیز از الگوی خاص و منحصر به فردی برخوردارند. ولی باید گفت که روان شناسیِ نقاشی های ناخودآگاه به اندازه دست خط افراد دارای قطعیت و اطمینان نیست و به عوامل بسیاری بستگی دارد که به اعتقاد اسپنسر، خط شناس معروف، همین امر سبب می شود تا ارزیابی صحیح آن ها سختتر شود. عواملی نظیر: شرایط محیط، روحیات خود فرد، شخصیت و اندازه هوشیاری او در هنگام کشیدن این نقاشی ها.

اسپنسر می نویسد: اگرچه اثبات درستی و صحت نقاشی های ناخودآگاه، سخت و سخت است، لیکن این نقاشی های مبهم نمای جالب و ارزشمندی از افکار و شخصیت افراد را به دست می دهد.

پیشنهاد می کنیم اگر این بار شما نیز چنین نقاشی هایی را کشیدید، آن ها را دور نیندازید. می توانید نقاشی هایتان را با نمونه های زیر مقایسه کنید و ببینید چه خصوصیات و روحیاتی دارید.

ا. شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه اشکال هندسی:

مثلث، مربع و اشکال هندسی دیگر، نماد ذهنی سازمان یافته است و نشان می دهد که شما به گونه ای روشن و آشکار می اندیشید و دارای مهارت های برنامه ریزی هستید. در برنامه ها و طرح هایتان بسیار دقیق عمل می کنید و کفایت و کارآیی بالایی دارید.

2- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه اجرام فضایی:

ماه و خورشید و ستارگان و یا اجرام آسمانی دیگر نماد جاه طلبی و بلند پروازی است. شما فرد خوشبینی هستید و این احتیاج را در خود می بینید که تأیید شوید و یا مورد تشویق دیگران قرار گیرید.

3- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه اشکال درهم:

نشانه هیجان و تنش هستند و نشان می دهند که شما در تمرکز دچار اشکال می شوید و همیشه چیزی هست که مزاحم تمرکزتان شود.

4- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه بازی ها:

بازی هایی نظیر نقطه بازی، دوز یا شطرنج، حس رقابت را در شما به تصویر می کشند و شما دوست دارید همیشه در بازی ها پیروز باشید و اصلاً برای برنده شدن بازی می کنید.

5- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه چهره های خندان و زیبا:

کشیدن چنین تصویر هایی مؤید این است که شما به مردم و دیگران عشق می ورزید، و همیشه جنبه های مثبت افراد و شرایط را می بینید. فرد خوشبینی هستید و با دیگران محبت آمیز برخورد می کنید و علاقه مند به فعالیت های اجتماعی هستید. خصوصیاتی نظیر انسانیت، نیک سرشتی، دلسوزی و همدردی در شما وجود دارد. نسبت به دوستانتان حساس هستید.

6- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه چهره های درهم و زشت:

نشانه حس سوءظن و بدگمانی در وجود شماست، سعی می کنید رفتاری تلخ و طعنه زننده داشته باشید، با مردم میانه خوبی ندارید و در واقع پرخاشگر و طغیانگر هستید، اعتماد به نفس کافی ندارید و در کار های گروهی همکاری نمی کنید. تندخو هستید و همیشه احساس رنجش و محرومیت می کنید.

7- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه فلش ها و نردبان:

نمادی از جاه طلبی در شماست. میل زیادی به تأیید و اثبات خود دارید، در تصمیمات، یکدنده و سمج عمل می کنید و همیشه سعی در تصدیق توانایی ها و استعدادهایتان دارید.

8- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه خانه و کلبه ها:

در پی خانه و خانواده ای هستید و احتیاج به داشتن خانواده را در خود حس می کنید. میل دارید در خانواده تان سرمایه گذاری کنید، در جست و جوی سرپناه روحی و معنوی هستید، در جست و جوی خود گمشده تان. احساس ناامنی دارید.

9 - شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه نت های موسیقی:

عاشق آهنگسازی و موسیقی هستید.

10 - اشکال تکراری و دنباله دار:

نماد صبر و استقامت در شماست، در رفتارهایتان پایبند شیوه و اسلوب هستید و در تمرکز توانمندید. قادرید کارهایتان را به راحتی سازماندهی کنید و با هر چیزی کنار بیایید.

11- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه گل و گلدان گیاه و درخت:

شما فردی احساساتی هستید و دوست دارید همیشه در رؤیاهایتان بمانید، روحیه مهربانی دارید و با دوستانتان محبت آمیز رفتار می کنید، فردی اجتماعی هستید.

12- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه حیوانات:

شما به حیوانات علاقه دارید و به حمایت از دیگران مشتاقید، حساس و ملاحظه کار هستید و احتیاج به آرامش فکر دارید، احساس می کنید که می توانید از دیگران حمایت کنید.

13- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه قلب:

فرد احساساتی هستید. کسی را دوست دارید و رؤیایی هستید. آرزو دارید به شخص خاصی تعلق داشته باشید.

14- آجر ها و کتاب هایی که روی هم قرار گرفته اند:

زیر فشار و استرس زیادی قرار دارید و احساس می کنید که با کوچک ترین لرزشی نابود می شوید و فرو می ریزید.

15- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه غذا و میوه:

خوردن را دوست دارید و احتمالا در رژیم به سر می برید.

16- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه خطوط متقاطع:

احساس خفگی و اختناق دارید؛ و احتیاج به فرار و آزادی را در خود حس می کنید. این سدی است که میان خود و دیگران قرار داده اید و از بروز احساساتتان گریزانید، سعی می کنید عواطفتان را پنهان نمایید تا فرد مناسبی پیدا شود که شایستگی احساس شما را داشته باشد.

17- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه چاقو، اسحله و شمشیر:

نشانی از خشونت و عصبانیت در شماست و حتی گاهی تمایلات روانی، حس رقابت و احتیاج به اثبات مردانگی در شما را نشان می دهد.

18- شخصیت شناسی نقاشی ناخودآگاه پله ها:

نمادی از جاه طلبی است و نشان می دهد که شما میل به صعود و پیشرفت دارید.

منبع: رکنا
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 21 آذر 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2003

به "تست شخصیت شناسی ، این بار از روی نقاشی های ناخودآگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست شخصیت شناسی ، این بار از روی نقاشی های ناخودآگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید