خبرنگاران تلویزیون تئاتر ایران از امروز میزبان مخاطبان جشنواره تهران مبارک است

به گزارش سافاری رو، تهران- خبرنگاران- آثار شرکت کننده در هجدهمین جشنواره عروسکی تهران-مبارک از امروز، یکشنبه (10 اسفند ماه) ساعت 18 از طریق تلویزیون تئاتر ایران و سه سامانه دیگر در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

خبرنگاران تلویزیون تئاتر ایران از امروز میزبان مخاطبان جشنواره تهران مبارک است

به گزارش خبرنگاران، این نمایش ها از ساعت 18 امروز (یکشنبه 10 اسفندماه) طریق تلویزیون تئاتر ایرانی به نشانی: tv.theater.ir در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. همه این نمایش ها تا ساعت 18 روز یکشنبه 17 اسفند ماه، یعنی تا پیش از آغاز اختتامیه، قابل استفاده و دسترس هستند.

آثار تمام بخش های این دوره از جشنواره در فضای مجازی ارایه می شوند و هیچکدام اجرای صحنه ای با حضور تماشاچی نخواهند داشت. مخاطبان این دوره از جشنواره تنها برای دیدن نمایش های بخش صحنه ای ملزم به خرید بلیت یا استفاده از کدهای رایگان هستند. آثار دیگر بخش ها شامل بخش فضای باز و محیطی، سنتی، ایده های نو و فضای مجازی به صورت رایگان در دسترس عموم مخاطبان قرار می گیرند.

همه آثار شرکت کننده در جشنواره به محض در دسترس قرار دریافت در تمام روزهای برگزاری این رویداد هنری یعنی10 تا 17 اسفند ماه قابل مشاهده هستند.

در این دوره جشنواره 55 نمایش شرکت دارند. آثار جشنواره همچنین در سه سامانه سایت تیوال به نشانی: tiwall.com و سامانه نمایش نت به نشانی:namayeshnet.com و هاشور به نشانی: hashure.com، در دسترس تماشاگران قرار می گیرد.

هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک با یاد زنده یاد گلزار محمدی، دبیر فقید این جشنواره، با دبیری اجرایی مهدی حاجیان و با بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی امروز، دهم اسفند ماه آغاز می شود و تا هفدهم همین ماه ادامه دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1629

به "خبرنگاران تلویزیون تئاتر ایران از امروز میزبان مخاطبان جشنواره تهران مبارک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تلویزیون تئاتر ایران از امروز میزبان مخاطبان جشنواره تهران مبارک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید