درخواست پرسپولیس باز هم رد شد، AFC پاداش آسیایی را واریز نمی کند

به گزارش سافاری رو، کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر تاکید کرد که کشور ایران تحت تحریم است و آنها نمی توانند این پاداش را به حساب باشگاه واریز کنند و حتی در اختیار شخص ثالثی که با باشگاه پرسپولیس یا کشور ایران در ارتباط باشد، قرار دهند.

درخواست پرسپولیس باز هم رد شد، AFC پاداش آسیایی را واریز نمی کند

کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر با درخواست باشگاه پرسپولیس برای در اختیار دریافت پاداش نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مخالفت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در ادامه تلاش های خود برای دریافت پاداش آسیایی، بار دیگر با کنفدراسیون فوتبال آسیا، نامه نگاری کرد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل مسائلی چون بدهی سنگین به گابریل کالدرون و خواکین به نام مهم ترین موضوعات برای دریافت فوری پاداش آسیایی خود از نهاد اصلی مدیریت بر فوتبال آسیا درخواست کرد تا هر چه سریع تر راهکاری برای انتقال این پول به حساب معرفی کند اما کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی زود و به فاصله یک روز، پاسخ نامه باشگاه پرسپولیس را ارسال کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر تاکید کرد که کشور ایران تحت تحریم است و آنها نمی توانند این پاداش را به حساب باشگاه واریز کنند و حتی در اختیار شخص ثالثی که با باشگاه پرسپولیس یا کشور ایران در ارتباط باشد، قرار دهند.

این در شرایطی است که پرسپولیس با یک بحران اقتصادی در خصوص بدهی های گذشته روبروست و انتقال این پاداش می توانست بخش عمده ای از این مسائل را حل نماید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1827

به "درخواست پرسپولیس باز هم رد شد، AFC پاداش آسیایی را واریز نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست پرسپولیس باز هم رد شد، AFC پاداش آسیایی را واریز نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید