دمبله: هنوز تحت قرارداد با بارسلونا هستم، تسلیم باج خواهی ها نمی شوم

به گزارش سافاری رو، مهاجم فرانسوی بارسلونا که زمزمه های فراوانی پیرامون جدایی او شنیده می گردد، نسبت به انتشار اخبار مختلف طی چهار سال گذشته درباره خودش به شدت انتقاد کرد.

دمبله: هنوز تحت قرارداد با بارسلونا هستم، تسلیم باج خواهی ها نمی شوم

به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه باشگاه بارسلونا تصمیم خود را برای فروش عثمان دمبله رسمی کرد، مهاجم پیشین دورتموند توضیحاتی درباره شرایط خود ارائه کرد و در صفحه شخصی اش نوشت که تسلیم باج خواهی ها نمی گردد.

در بخشی از پیغام دمبله آمده است: چهار سال است که شایعات و دروغ های شرم آور، تنها با هدف آسیب رساندن به من مطرح می گردد که هیچ گاه به آن پاسخ نمی دادم، اما دیگر تمام شد. من 24 ساله هستم و مانند هر کسی ایراداتی دارم. در زندگی ام لحظات پیچیده و مصدومیت هایی داشته ام و به ویروس کرونا مبتلا شدم. حتی زمانی که کمترین تمرین هم نداشته ام، درخواست های مربی را بدون سؤال انجام داده ام.

از خوش شانسی ام و اینکه خودم را وقف زیباترین شغل جهان می کنم، مطلع هستم. پیغام من واضح است. جلوی هر کسی که این تصور را ایجاد کند که متعهد به پروژه ورزشی نیستم و یا مسائلی را به من نسبت بدهد که آنها را مطرح نکرده ام و از طرف من یا نماینده ام صحبت کند، می گیرم. هنوز تحت قرارداد با بارسلونا و در خدمت باشگاه و مربی هستم.

من خیانتکار نیستم و تسلیم باج خواهی ها نمی شوم. مذاکراتی در جریان است و مدیر برنامه هایم آن را مدیریت می نماید. کار من فوتبال بازی کردن و اشتراک لحظات شادی بخش با هم تیمی ها و طرفداران است. اجازه بدهید روی پیروزی تمرکز کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 2086

به "دمبله: هنوز تحت قرارداد با بارسلونا هستم، تسلیم باج خواهی ها نمی شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دمبله: هنوز تحت قرارداد با بارسلونا هستم، تسلیم باج خواهی ها نمی شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید