راما قویدل ادعای کانون کارگردانان سینما را تکذیب کرد، کرونا ندارم

به گزارش سافاری رو، مهر/ راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون خبر ابتلایش به کرونا را تکذیب و بیان نمود پس از پایان تصویربرداری سریال ایل دا به صورت خودخواسته خود را قرنطینه کرده است.

راما قویدل ادعای کانون کارگردانان سینما را تکذیب کرد، کرونا ندارم

راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون درباره شایعه ابتلایش به بیماری کرونا گفت: به دلیل اینکه پیش از این سابقه بیماری تنفسی داشتم ترجیح دادم در بازگشت به تهران برای تعطیلات نوروز قرنطینه خودخواسته را به دور از خانواده ام و برای حفظ سلامتی آن ها انجام دهم. در این مدت با مشورت پزشک در خانه هستم و خدا را شکر در حال حاضر مسئله ای ندارم و آماده ادامه کار هستیم که قسمت های روزهای ابتدایی آغاز دفاع مقدس در سریال ایل دا را تصویربرداری کنیم و به محض آماده شدن شرایط به خرم آباد باز خواهیم گشت.

وی اضافه کرد: در این روزها به جز چند تن از دوستانم و مرکز سیمافیلم با کسی وضعیتم را مطرح نکردم زیرا مطمئن نبودم و معتقدم فرد اگر اراده کند می تواند از عهده مسائل و سختی ها برآید. ترجیحم این بود که این بحث عمومی و رسانه ای نشود که متاسفانه رسانه ای شد و عده ای تصور کردند بنده دچار بیماری کرونا شده ام.

این کارگردان تلویزیون در پایان اظهار امیدواری کرد که این این شرایط هر چه زودتر پایان یابد و دوباره شاهد فعالیت و جنب و جوش همه مردم در جای جای کشور عزیزمان باشیم.

روز گذشته 9 فروردین کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما از ابتلای راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون به کرونا خبر داده بود.

قویدل کارگردانی سریال دفاع مقدسی ایل دا را به عهده دارد که این سریال در مرکز سیمافیلم تهیه می شود.

منبع: همگردی
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 1008

به "راما قویدل ادعای کانون کارگردانان سینما را تکذیب کرد، کرونا ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راما قویدل ادعای کانون کارگردانان سینما را تکذیب کرد، کرونا ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید