سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه!

به گزارش سافاری رو، مرد جوان نقشه سرقت از خانه یک زن آشنا را طراحی کرد و همدست اش با پوشیدن لباس زنانه پا در خانه زن جوان گذاشت و دست به سرقت میلیونی طلا زد.

سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه!

به گزارش ، روز 16 تیر سال جاری زن جوانی در تماس با ماموران کلانتری 150 تهرانسر از سرقت میلیونی طلا های داخل خانه اش اطلاع داد و همین کافی بود تا تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شوند.

ماموران با حضور در خانه زن جوان پی بردند که سارق بدون تخریب قفل در ها وارد خانه شده و طلا، سکه و 15 میلیون تومان پول نقد به سرقت برده است.

تیم پلیسی با توجه به شیوه و شگرد سارق، در همان تحقیقات ابتدایی احتمال دادند که سرقت از سوی یک آشنا انجام شده است. در این مرحله بازپرس شعبه 9 دادسرای ناحیه 10 تهران دستور داد تا تیمی از ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران برای دستگیری سارقان میلیونی طلا ها وارد عمل شوند.

ماموران به سراغ دوربین های مداربسته محل سرقت و دوربین بانک کنار خانه زن جوان رفتند و در آنالیز فیلم های ضبط شده مشاهده کردند یک زن با در دست داشتن کلید وارد خانه و پس از دقایقی سراسیمه از خانه خارج شده است.

تیم پلیسی با آنالیز های دقیق تر با توجه به اندام و وضعیت راه رفتن سارق احتمال دادند که سارق جوان یک مرد با پوشش زنانه است.

کارآگاهان به سراغ زن جوان رفتند و با توجه به این که احتمال می رفت سرقت از سوی یک آشنا انجام شده است از او خواستند تا اگر به کسی شک دارد اعلام کند که در این مرحله زن جوان ادعا کرد به مرد جوانی که برق کار خانه اش بوده مظنون است.

در این شاخه از تجسس ها، ماموران روز 19 تیرماه، مرد برق کار را دستگیر کردند، اما این مظنون اصرار به بی گناهی داشت تا این که ماموران با آنالیز های فنی و دقیق تر از بی گناه بودن مرد برق کار اطمینان پیدا کردند و تنها مظنون پرونده آزاد شد.

تجسس های پلیسی ادامه داشت و ماموران با اقدامات فنی و پلیسی با توجه به رفت و آمد هایی که به ساختمان زن جوان بود به پسر جوانی به نام سامان 24 رسیدند و در کاوشگری های اطلاعاتی تعیین شد، سامان در روز سرقت به خانه زن جوان رفت و آمد داشته است.

ماموران با شناسایی مخفیگاه سامان در منطقه پاسگاه نعمت آباد، عملیات دستگیری متهم را روز 4 شهریور به اجرا در آوردند و پسر جوان دستگیر شد. سامان ابتدا خود را بی گناه می دانست، اما وقتی در بازپرسی ها در برابر مدارک پلیسی نهاده شد به ناچار لب به سخن باز کرد و پرده از یک سرقت فریبکارانه برداشت. سامان به ماموران گفت: پیشنهاد سرقت را یکی از دوستانم به نام مراد مطرح نمود و در همان روز فهمیدم سوژه سرقت خانه یکی از دوستان مراد است.

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات با توجه به اطلاعات به دست آمده، ردیابی های خود را برای دستگیری مراد شروع کردند تا این که روز 5 شهریور ماه این سارق در نزدیکی میدان آزادی دستگیر شد.

مراد وقتی دید همدست اش پرده از راز سرقت میلیونی شان برداشته به ناچار به ماموران گفت: چند ماه قبل با زن جوان آشنا شدم و با هم ارتباط نزدیکی داشتیم تا این که 10 روز قبل از سرقت کلید خانه زن جوان را سرقت کردم و بعد از این که یک نمونه از روی او ساختم، کلید را سر جایش گذاشتم تا زن جوان به من شک نکند.

وی اضافه کرد: می دانستم همواره طلای زیادی داخل خانه زن جوان است به همین دلیل پیشنهاد سرقت را به سامان دادم که او نیز پذیرفت سرقت را انجام دهد، اما برای این که نقشه مان لو نرود، سامان تصمیم گرفت با پوشش زنانه وارد ساختمان گردد، چون زن جوان دوستان زیادی داشت و به خانه اش رفت و آمد داشتند، احتمال می دادیم پلیس به دوستان او شک کند، اما خیلی زود دستمان رو شد و دستگیر شدیم.

مرد جوان ادامه داد: پس از سرقت، طلا ها را به مبلغ 70 میلیون تومان به یک مالخر در شهر بهارستان به فروش رساندیم و پول آن را بین خودمان تقسیم و همه پول را هزینه مصرف مواد مخدر و خوش گذرانی خودمان کردیم.

تیم پلیسی با توجه به اعترافات دو سارق جوان، تحقیقات را برای دستگیری مالخر طلا های میلیونی شروع کردند که ماموران خیلی زود مرد 40 ساله و پسر 20 ساله ای که طلا های سرقتی را خریده بودند، دستگیر کردند.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

منبع: روزنامه خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: safariro.ir شناسه مطلب: 487

به "سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید